20 EUR - Zakład na żywo na Polska v Portugalia w bet365

bet365

W czwartek 30. czerwca, Polska zmierzy się z Portugalią w meczu Euro 2016 i aby zwiększyć emocje, bet365 oferuje fantastyczny zakład na żywo

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Polska v Portugalia, a otrzymasz od bet365 zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 20€) na ten wielki mecz. Regulamin obowiązuje. 

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. 

Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to bet365 zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 20€). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. 

Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty. Szczegółowy regulamin oferty można zobaczyć na stronie bet365 

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera bet365, przeczytaj opinie o bet365 lub przejdź na stronę bet365 i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w bet365

Skomentuj aktualność 20 EUR - Zakład na żywo na Polska v Portugalia w bet365

Aby dodać komentarz zaloguj się w systemie Disqus.
Możesz komentować bez zalogowania jako gość, wpisz komentarz, "Nazwa","E-mail" i zaznacz pole "Wolę pisać jako gość" i kliknij strzałkę.