Betsson i Betsafe znikają z Polski

Betsson

To nie jest brzydki primaaprilisowy żart, bukmacherzy Betsson i Betsafe zamykają się na polski rynek.

Od 1 kwietnia rezydenci Polski nie mogą już typować na ich stronach zakładów. Dla Polaków otwarte pozostały kasyno i poker, pytanie jak długo. Niestety nie ma żadnych informacji mówiących o tym czy Betsson lub Betsafe stara się o polską licencję. Czas zatem pożegnać kolejnych dobrych bukmacherów.

Oryginalny komunikat od bukmachera:

Zakłady sportowe Betsson na rynku Polskim zostają wyłączne z dniem 1 kwietnia 2017.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kasyna! Z przykrością informujemy, że z dniem 1/04/2017, nasz dział Zakłady Sportowe nie będzie dostępny dla klientów z Polski. Trwające promocje dotyczące Polskiego rynku zostaną wyłączone, a możliwość zawierania zakładów zostanie zablokowana. Wszystkie zawarte zakłady zostaną rozliczone.

Wszystkie konta graczy Betsson i Betsafe zostają otwarte i dostępne, jedynie sekcja zakłady sportowe zostaje wyłączona. Pieniądze można wypłacić przy pomocy dostępnych metod, lub pozostawić na koncie celem zabawy w kasynie i do gry w pokera. Wszystkie zawarte wcześniej zakłady zostaną rozliczone.

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Betsson, przeczytaj opinie o Betsson lub przejdź na stronę Betsson i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Betsson

Skomentuj aktualność Betsson i Betsafe znikają z Polski

Aby dodać komentarz zaloguj się w systemie Disqus.
Możesz komentować bez zalogowania jako gość, wpisz komentarz, "Nazwa","E-mail" i zaznacz pole "Wolę pisać jako gość" i kliknij strzałkę.