Bukmacher bet365 wycofuje się z Polski!

bet365

Najczarniejszy z czarnych scenariuszy zaczyna się ziszczać. Nowelizacja ustawy hazardowej sieje popłoch. Światowy lider zakładów bukmacherskich bet365 oficjalnie wycofuje się z polskiego rynku.

bet365 to ulubiony bukmacher wielu typerów, dla całego świata zakładów bukmacherskich brak możliwości obstawiania wbet365 to największy z możliwych ciosów.

Pozostaje czekać na informacje od pozostałych zaganicznych bukmacherów.

Oficjalna wiadomość bukmachera:

Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce

W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat. 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi. 

Serdecznie pozdrawiamy 
Zespół bet365 

Na stronie bet365 widnieje od dzisiaj stosowny komunikat

bet365 blokuje polaków

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera bet365, przeczytaj opinie o bet365 lub przejdź na stronę bet365 i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w bet365

Skomentuj aktualność Bukmacher bet365 wycofuje się z Polski!

Aby dodać komentarz zaloguj się w systemie Disqus.
Możesz komentować bez zalogowania jako gość, wpisz komentarz, "Nazwa","E-mail" i zaznacz pole "Wolę pisać jako gość" i kliknij strzałkę.