Sportingbet zmienia się w Sportingbull i nadal przyjmuje Polaków!

Sportingbet zmienia się w Sportingbull i nadal przyjmuje Polaków!

W dniu dzisiejszym bukmacher Sportingbet poinformował na swojej stronie, że od 29 marca 2017 zamyka się na graczy z Polski... jednak tym samym stworzył lustrzaną wersję bukmachera pod nazwą SportingBull!

Wszystkie konta graczy zostały przeniesione z Sportingbet na SportingBull a u nowego bukmachera możliwa jest rejestracja graczy z Polski. Zobacz SportingBull.

Oryginalna informacja Sportingbet:

Drogi Kliencie,

Dziękujemy za korzystanie z usług Sportingbet.com. Z przykrością, musimy Cię poinformować, że w związku z zaistaniałą sytuacją zdecydowaliśmy się zamknąć ofertę Sportingbet.com dla rezydentów Polski. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W celu uproszczenia procesu zamknięcia oferty Sportingbet.com w Polsce i jednocześnie zapewnienia dostępu do Twoich środków, utworzyliśmy Ci konto na Sportingbull.com. Sportingbull.com jest właśnością i jest zarządzane przez niezależnego operatora hazardowego, East Pioneer Corporation, z licencją w Curacao. Dostęp do Twojego konta jest możliwy poprzez Sportingbull.com.

Z informacji jakie uzyskaliśmy na czacie od obsługi SportingBull, nowo powstały bukmacher ma zamiar świadczyć usługi bukmacherskie rezyzentom Polski i nie planuje zamykać swojej oferty 1 kwietnia 2017. Na stronie "nowego" bukmachera widnieje nawet zachęta dla graczy:

"Witaj w Sportingbull.com - mamy dla Ciebie specjalną ofertę powitalną w dniach 29. marca - 2. kwietnia! Zaloguj się i sprawdź szczegóły"

Czy Sportingbet/Sportingbull wymyślił sposób na obejście nowelizacji ustawy hazardowej? A może jako nowy bukmacher Sportingbull wykupi polską licencę na zakłady bukmacherskie?

Przekonamy się już niebawem! Niemniej jednak wygląda na to, że Sportingbet jako pierwszy z zagranicznych bukmacherów próbuje przeciwdziałać skutkom ustawy.

 

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Sportingbet, przeczytaj opinie o Sportingbet lub przejdź na stronę Sportingbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Sportingbet

Komentarze i opinie

 1. wybić tych polaczków z rządu. Te polskie polityky to cweluchy bez jaj

  • Link
 2. Bardzo pozytywnie zaskoczony jestem tymi bonusami od sporting :)Pytanko mam czy dalej jedno konto na IP czy coś sie zmienilo w tym kierunku ?

  • Link
 3. Standardowo jedno konto na adres IP.

  • Link
 4. a jaki bonus daja teraz za rejestracje bo nic nie mozna o tym bonusie przeczytac?\

  • Link
 5. 150zł zwrotu jak zakład nie wejdzie chyba.Ja tam wczoraj i dzisiaj dostałem 20x2 na zakłady i 25x2 spinów :D

  • Link
 6. mam pytanie czy działa strona sportingbull

  • Link

Skomentuj aktualność Sportingbet zmienia się w Sportingbull i nadal przyjmuje Polaków!

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole