Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, informacje o bukmacherach, promocje i bonusy, strategie obstawiania.

LVbet - opinie

Odpowiedz
  1. Witam.Nie wiem skąd te same pozytywy na temat lvbet.Załozyłem konto gdy tylko okazało sie że nie można grac na zagranicznych bukach.Po paru miesiącach gry jestem zniesmaczony.Strona lvbet chodzi wolno jak za czasów pierwszego internetu i tnie sie nie milosiernie.Zakłady na żywo to kpina!Wybierasz sobie zdarzenie pierwsz drugie czy tam nastepne i kiedy chcesz postawic kupon okazuje się ze zdarzenie które wybrales jest nie dostepne i tak się dziej caly czas.Mozesz z góry mieć wybrane zdarzenie ale przez te zawieszone selekcje obstawianie nażywo 3 ,4 zdarzeń może trwać 30 minut i w koncu zmienia sie wynik i jest po twoim typie.Maaasakra.Obstawianie na zagranicznych bukach bylo przyjemnością a teraz w moim przypadku jest katorgą.Nie polecam i sam mocno żaluje.Powtorze na zagranicznych bukach nie spotkalem sie z takimi problemami.Gra byla przyjenmnościa.Tu jest walką o nie zwariowanie.

• Link
  2. Zgadzam się strona lvbet to porażka!!!! Zamiast prostoty jest naszpikowana niepotrzebnym gównem.A na żywo obstawiać to masakra ..Nie wiem gdzie Ci ludzie mają oczy z tak dziajaca strona nie wróżę im nic dobrego

• Link
  3. Zgadzam się w 100 % Lvbet to dramat nie bukmacher !!! Postawiłem wczoraj na żywo hokej KHL 3 mecze combi i solo gdy wszystkie wchodziły i chciałem puścić podpórkę w drugą stronę tak żeby już bez znaczenia wyniku mieć co najmniej 200-300 zł do przodu. I dupa wszystkie zdarzenia z hokeja znikły wszystkie ! I to nie na 2 min przed końcem tylko przed rozpoczęciem 3 tercji. Dramat ! Na live chacie napisali mi że bardzo im przykro, co mi z ich przeprosin jak straciłem pewne pieniądze!!! Bukmacher nie profesjonalny!!! Nie polecam !!!

• Link
  4. Podpisuje się pod powyższymi opiniami.Działanie strony skandaliczne.Szerokosc oferty na żywo żenująca zwłaszcza w weekendy. W tej chwili na kilku "nielegałach" jest po 120 meczów z piłki nożnej w ofercie"na zywo" w tym wiele świetnych meczów "niszowych",na udającej bukmachera firmie pod nazwa lvbet jest 15 spotkań.Słownie piętnaście w stosunku do stu dwudziestu,z których to pietnastu nie bójmy się tego powiedziec bez żadnej przesady 100 procent to wyselekcjonowane dokładnie odrzuty czyli takie mecze ,które sie odrzuca jako "no bety",nie nadające się do grania jakimkolwiek systemem.

Poniewaz jestem zdeterminowany aby grać legalnie mogę tylko z żalem popatrzec jak wyglada prawdziwa oferta u prawdziwych bukmacherów.A na Lvbet?Dosłownie nic tu nie działa oprócz tego jest tak nieprzyjazne użytkownikowi jak to tylko możliwe.Żeby w jakikolwiek sposób orientowac się w sytuacji trzeba sie posługiwac stroną innego bukmachera.Przez dwa lata nie dorobili sie tak elementarnej rzeczy jak pokazanie przy meczach w lewym słupku ,która jest minuta w danym spotkaniu.Zamiast tego widać tylko pierwszy zespół a ,zeby sie dowiedzięc z kim gra to musisz kliknąć na okienko,z którego i tak nie dowiesz się która minuta ani chociaz czy pierwsza czy druga połowa.Dramat.Tak wiec człowieku chcac coś obstawić musisz się naklikac ,zeby sie zorientowac w sytuacji,a zwazywszy ,ze strona zamraza dosłownie cały komputer jest to niemozliwe ,zatem praktycznie obstawiasz w ciemno,nie znasz przebiegu sytuacji na boisku ,nie wiesz ,która minuta ,nic nie wiesz,chyba,ze podejrzysz to na innej stronie jeśli zawieszajca się od lvbeta przeglądarka ci na to pozwoli ale wtedy pozostaje jeszcze problem obstawienia zakładu w odpowiednim momencie co jest niemożliwe przy tak działającej stronie.Wyniki zdąża się 6 razy zmienić zanim cokolwiek zdołasz postawić tak działa ta pożal się Boze strona,Zresztą i tak nie ma tam co wybrać do grania.Ja preferuje granie over/under coz z tego ,ze przyznaję szczerze LVBET ma najlepsze kursy z polskich quasibuków skoro znalezienie pośród tych odrzutów jakie ma w ofercie czegoś z odrobina value graniczy z cudem.I najlepsze zostawiłem na koniec pomimo tych wszystkich wad LVBET i tak jest najlepszym bukmacherem ze wszystkich ,które zostały na legalnym rynku.Ma zdecydowanie lepsze kursy od reszty,handicapy azjatyckie i pomimo,ze słabiutką ofertę na żywo z legalnych i tak najlepszą za wyjątkiem Fortuny ,która ma jednak wrecz tragiczne kursy(Jeśli chodzi o kursy na over/under to jak internet długi i szeroki nigdzie słabszych kursów od Fortuny nie znajdziecie)To wszystko chyba dobitnie świadczy o poziomie obecnych w tej chwili legalnych bukmacherów.Popieram ustawę za wyjątkiem wysokosci tego horrendalnego haraczu (max powinien wynosić ze 7 procent no oczywiste,że model duński byłby lepszy)ale zacznicie wreszcie rozpatrywac te wnioski o licencje bo na tym dziadostwie ,które jest grać sie nie da i nie mam tu wcale na myśli opodatkowania.Jak ,któryś ma szeroką ofertę i fajna stronę to skandaliczne do imentu kursy (FORTUNA),jak ma dobre kursy i handicapy to żenujaco ubogą ofertę,składającą się z totalnego dziadostwa i wyzutą z jakichkolwiek "niszowych" lig i zdarzeń a do tego katastrofalną stronę (lvbet),o reszcie nawet nie chce wspominac bo kompletnie nie zasługuje na miano nazywania się bukmacherami.Może jakby ich wszystkich połaczyć w jedno to powstałby przyzwoity bukmacher a tak to jest słabiutko.

• Link
  5. Tutaj sie nie da grac, od 30min nie mogę postawic kuponu..

• Link
  6. Ich strona to koszmar w czystej postaci.Paskudna,nieczytelna,nieustannie się zawieszająca,mrożąca cały komputer,w dodatku kursy się nie odświeżają,w zakładach na żywo,wejscie w live tracker trwa godzinę,w słupku z lewej strony kazdy zakład trzeba podświetlić bo inaczej czytelny jest tylko pierwszy zespół,nie wiadomo która minuta ani kompletnie do jasnej ch>>> nic.Bez wspomagania się stroną innego bukmachera nie da sie tam grac a nawet to wspomaganie jest utrudnione bo lvbet zawiesza przegladarkę.

• Link
  7. No niestety to samo co wszyscy kilka dni temu zalozylem konto w LV bet i co za godzine chcialem juz wyplacic bo mialem dosc tej strony. czekam na wyplate a tu ze musze obrocic wplata. zenada. jesli Wam nie wchodzi na zywo mecz to wejdzcie w ustawienia i zaakceptujcie wyzsze kursy. Niestety mam pare dyszek na tym buku i gram w byle co aby wygrac lub przegrac bo szkoda mi wyrejestrowac sie i zostawic kase. teraz chce postawic od 40min mecze zaden nie wchodzi. niespotkalem sie z taka strona buka nigdy jeszcze . reszta jest ok czyli fortuna, forbet, sts itp. Zegnam LV bet

• Link
Lista tematów

aby napisać post.