Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, informacje o bukmacherach, promocje i bonusy, strategie obstawiania.

STS - opinie

Odpowiedz
  1. STS to niezle cwaniaki. Zawarlem zaklad na zywo. Kursy mieli aktualne z wydarzeniami na boisku ale czas meczu pokazywalo 11 minuta a byla 75 no i wynik pokazywali 0:0 ale od ponad pol godziny bylo 1;0. Uaktualnili kursy ale juz wyniku nie. Kiedy zarzadalem zwrotu postawionych pieciu zlotych to kazali przeslac reklamacje listem. Toż kurde ten znaczek wart jest tyle co zaklad a i pisanie i łażenie i czeanie. Olewają klientów, tylko zysk sie liczy bo i dzial reklamacji rozliczaja zapewne z klientów którym kazali sie w dupe pocalowac i dostaja premie. Oszusci.

• Link
  2. Człowieku okradają nas jak w kasynach niektóre gry generują komputerowo w HUELCIE w Portugali gra drużyna kobieca w piłkę jak tam nie ma nawet boiska same pola golfowe przekręt za zgodą naszego państwa okradają Polaków a zyski za granicę . Robią nas w HUJA i się z tego śmieją a te wały z Sejmu to przylepią bo już w łapę wzielii

• Link
  3. Aktualnie można dostać BONUS STS 10 PLN

• Link
  4. Nie polecam tego buka chciałem założyć konto a tu niespodzianka konto zostało założone bez mojej wiedzy na moje dane osobowe to jest śmieszne

• Link
  5. Nie polecam, najgoirszy polski buk. Cashout tam to po prostu okradanie ludzi w białych rękawiczkach, BEt365 to był buk ale żydki ustawiły monopol dla złodzieji i tyle. Lepiej spuścić hajs w kiblu niż grać w sts. Bardzo słaba jakość obsługi klienta, częste problemy techniczne jak wylogowywanieze strony, dublowanie kuponów i wiele innych. Gram od 20 lat i sts to najgorsze gówno na jakie się natknąłem. Powinni to zamknąć ale przecież żyjemy w Polsce.

• Link
  6. Strona sts wiecznie problemy techniczne. hu.... jowa strona

• Link
  7. sts to scierwo

• Link
  8. Największe złodziejstwo, cały czas problemy techniczne i spore opóźnienia.

• Link
  9. Sts To chu.e i złodzieje ,oszuści to za mało powiedziane.
    Między czerwcem a sierpiem zdublowali mi kupony na ok 5 tys i żadnego zwrotu.A reszta tak jak pisali koledzy wyżej.

• Link
  10. serdecznie NIEpolecam, dublują kupony, statystyki meczów nie są adekwatne do ststystyk faktycznych, oszukują na czym się da, kazda próba dyskusji gdy masz racje kończy się ,,przypadkowym" wylogowaniem. linie over/under ustawione bez racjonalnego ustawienia.

• Link
  11. Hahahah to prawda STS złodzieje !! NIE POLECAM !! ze ten burdel jeszcze istnieje ;/

• Link
Lista tematów

aby napisać post.