Zakłady bukmacherskie

Świat zakładów bukmacherskich, informacje o bukmacherach, promocje i bonusy, strategie obstawiania.

Ustawa hazardowa 2017 - komentarze

Odpowiedz
  1. Jest gdzieś data publikacji tego artykułu ?

• Link
  2. Artykuł został opublikowany 2 stycznia 2017

• Link
  3. czy sa jakies informacje ktory bukmacher zarejestruje sie w Polsce

• Link
  4. Na razie nie ma nic pewnego. Chodzą słuchy że bukmacherzy rozważający zakup polskiej licencji to: Expekt, Betclic, Bet-At-Home i Unibet. Ale to tylko plotki. Niektórzy się już wycofali tak jak CameOn, Betano, Pinnacle a reszta czeka...

• Link
  5. Dzień dobry! Jestem obywatelem Białorusi. Około 4 lata temu otworzyłem konto w polskim banku. I wszystkie pieniądze z pokera bezpośrednio rzucalem na konto. Teraz uczę się w Polsce (więcej niż 183 dni w roku na terene Polski). Czy muszę płacić podatek z pokera?

• Link
  6. tak za każdy dochód

• Link
  7. dobry tekst. Sam amatorsko czasem coś stawiam, raz na ruski rok, głównie na polską reprezentację w piłce nożnej. Tylko na expekt, pierwsze raz chyba gdzieś w 2001 lub 2002 roku. I mam w doopie potrzeby państwa, a raczej nienasycony apetyt. I mam prawo obstawiać tam, gdzie chcę, w firmie która działa legalnie w EU, wtedy, kiedy mam na to ochotę. Dlaczego w tym kraju nic nie jest normalne.

• Link
  8. Tak i musisz iść jeszcze do Urzędu Skarbowego i się o tym upewnić pani w okienku. Najlepiej upewnij się idąc do Naczelnika Urzędu Skarbowego. On ci odpowie. OMG co za plebs!

• Link
  9. zeby zadac blokowania stron przez prezesa sts to jakas kpina sam sts bezprawnie przyjmuje zaklady z terytorium francji choc jest to swiadome lamania prawa francuskiego jak taki czlowiek moze domagac sie czegokolwiek od inych firm to zwykla obluda

• Link
  10. Jeb#ne złamasy. Najlepiej obiecać, a później wyruchac bez mydła. Tak potrafi tylko kaczka.....

• Link
  11. kurwa mac ja chce grac a w barze pozostaly kwadraciki dwa na podlodze a powinni stac hot spociki ile mozna grac w game twiscie

• Link
  12. Tutaj fajne metody jak odblokowac strony po ustawie odblokujstrone pl

• Link
  13. Czy automaty do grania w lokalu są legalne jeżeli dajesz do ręki gotówkę zatrudnionej osobie a ona robi przelew z tel na monitor danej przez ciebie gotówce????

• Link
  14. Nie. Żadna forma płatności i gry na automatach nie-państwowych nie jest dozwolona. Totolotek jest teraz w trakcie kupowania licencji i automatów i stawiania około 450 punktów w całej Polsce z "legalnymi" automatami będącymi poza kasynem. Tylko i wyłącznie na nich można będzie legalnie grać.

• Link
  15. Ok bardzo dziękuję za inf a czy zgłaszając nie legalne automaty na celną mozna zostać anonimowym?

• Link
  16. Pewnie tak, można np. wysłać pocztą list na adres urzędu celnego bez swojego podpisu.

• Link
  17. Powiem szczerze, że kiedy Bet365 rezygnował z Polskiego rynku byłem załamana. ale w końcu może to dobrze, że człowiek zaczyna wspierać polskie firmy i oddaje podatek? Może dzięki temu ktoś zarobi, zainwestuje, będzie sponsorował imprezy? Gram ostatnio na i jestem zadowolona póki co

• Link
  18. noo niestety :( ja jako gracz tez nie jestem z tego zadowolony ale trzeba to przebolec. ja uzywam strony polecam sporo bonusow i ciekawie opisane moze komus sie przyda POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH GRACZY Z CALEJ POLSKI !!

• Link
  19. Wrócą, ale nie wiadomo gdzie i kiedy gdyż Polski Rząd musi zakupić licencje i automaty (bo teraz ma monopol na automaty) a następnie je porozmieszczać. Zapowiadają postawienie około 500 punktów z automatami.

• Link
  20. Lepiej nabijać kasę dla PokerStarsa i innych ścierw , przegrywać wypłaty , i wszystkie oszczędności . A później latać po zasiłki i do opieki bo jestem biedny . Jak już macie grać bezmózgi w pokera ( sam grałem 10 lat ) lub zakłady to lepiej by coś z waszych przegranych pieniędzy zostało u nas nisz szło do USA .

• Link
  21. Nie rozumiem tego wszystkiego i uważam za bezprawne karanie osób grających. Biorąc całą tę sprawę na "chłopski rozum" wchodząc do lokalu z automatami usytuowanego w centrum dużego miasta przy jednej z głównych jego ulic i widząc w nim inne dorosłe osoby mam chyba prawo domniemać iż prowadzona tam działalność jest najzupełniej legalna.
    Moim zdaniem karanie kogokolwiek za to że korzysta z ustawionego tam sprzętu, "inwestując" własne, uczciwie zarobione pieniądze jest nie fair. Owszem karać się powinno właścicieli tego typu placówek np. za brak koncesji czy zezwoleń. To tak samo jakbym wszedł do sklepu i kupił wódkę, a kontrolujący tę placówkę stwierdził iż sklep nie posiada zezwolenia na jej sprzedaż.

• Link
  22. Jesli ktos chce uniknac blokowania stron przez polski rzad polecam uzyc DNS'u 9.9.9.9

• Link
Lista tematów

aby napisać post.