Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

wtorek, 26 wrzesień 2017 1 x 2 +
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Niznekamsk 1.67   2.25 12
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan 1.75   2.10 12
16:00 Traktor Chelyabinsk - Salavat Ulaev UFA 2.00   1.80 12
17:00 Lada Togliatti - HC Sochi 2.35   1.62 12
środa, 27 wrzesień 2017 1 x 2 +
14:30 Sibir Novosibirsk - SKA St Petersburg 3.25   1.35 12
15:00 Avangard Omsk - Dynamo Minsk 1.40   3.00 12
15:30 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 2.15   1.72 12
16:00 HC Yugra - Dynamo Moskwa 2.65   1.50 12
18:00 Severstal Cherepovec - Amur Khabarovsk 1.72   2.15 12
18:30 Dynamo Riga - Admiral Vladivostok 2.10   1.75 12
19:00 Slovan Bratislava - HC Vityaz 1.90   1.90 12
poniedziałek, 25 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
14:30 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.20   1.70 4-3
15:00 Avangard Omsk - Dynamo Moskwa 1.62   2.35 0-1
15:30 Barys Astana - SKA St Petersburg 3.80   1.28 1-4
16:00 HC Yugra - Dynamo Minsk 2.35   1.62 1-2
17:30 Jokerit - HC Vityaz 1.35   3.25 5-2
18:00 Torpedo Novgorod - Admiral Vladivostok 1.47   2.75 3-0
18:30 Cska Moskwa - Slovan Bratislava 1.16   5.50 3-2
18:30 Dynamo Riga - Kunlun Red Star 2.25   1.67 1-2
18:30 Spartak Moskwa - Amur Khabarovsk 1.70   2.20 4-1
niedziela, 24 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
13:30 Traktor Chelyabinsk - Bars Kazan 2.15   1.72 3-2
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Ulaev UFA 1.85   1.95 4-0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Sochi 1.42   2.90 6-4
15:00 Lada Togliatti - Neftekhimik Niznekamsk 2.05   1.78 1-2
sobota, 23 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
12:00 Spartak Moskwa - Kunlun Red Star 2.10   1.75 6-2
12:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Minsk 1.67   2.25 2-1
13:00 Avangard Omsk - Lokomotiv Yaroslavl 1.75   2.10 6-1
13:00 Barys Astana - Dynamo Moskwa 1.78   2.05 3-5
13:30 HC Yugra - SKA St Petersburg 5.00   1.18 1-9
16:00 HC Vityaz - Slovan Bratislava 1.57   2.45 4-0
16:00 Severstal Cherepovec - Admiral Vladivostok 1.85   1.95 3-2
16:00 Torpedo Novgorod - Amur Khabarovsk 1.42   2.90 1-0
piątek, 22 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi 1.60   2.40 0-2
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ulaev UFA 1.57   2.45 3-4
16:00 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Niznekamsk 1.57   2.45 0-3
17:00 Lada Togliatti - Bars Kazan 2.45   1.57 1-3
czwartek, 21 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
14:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskwa 1.85   1.95 0-2
15:00 Avangard Omsk - SKA St Petersburg 2.50   1.55 1-3
15:30 Barys Astana - Dynamo Minsk 1.67   2.25 4-1
16:00 HC Yugra - Lokomotiv Yaroslavl 3.00   1.40 2-3
17:30 Jokerit - Cska Moskwa 2.35   1.62 4-0
18:00 Severstal Cherepovec - Kunlun Red Star 1.95   1.85 5-4
18:30 Spartak Moskwa - Admiral Vladivostok 1.90   1.90 7-6
środa, 20 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Traktor Chelyabinsk - HC Sochi 1.65   2.30 3-5
18:30 Neftekhimik Niznekamsk - Dynamo Riga 1.37   3.10 2-0
19:00 Slovan Bratislava - Bars Kazan 2.35   1.62 3-6
wtorek, 19 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
11:30 Amur Khabarovsk - HC Vityaz 1.75   2.10 3-5
18:00 Torpedo Novgorod - Kunlun Red Star 1.67   2.25 3-1
poniedziałek, 18 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Salavat Ulaev UFA - Severstal Cherepovec 1.30   3.60 0-2
18:30 Bars Kazan - Dynamo Riga 1.30   3.60 7-2
niedziela, 17 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
09:00 Admiral Vladivostok - HC Vityaz 1.57   2.45 3-4
13:00 Avangard Omsk - HC Yugra 1.25   4.10 3-2
13:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 1.47   2.75 0-4
16:00 Dynamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk 2.30   1.65 5-3
16:00 Dynamo Moskwa - Avtomobilist Yekaterinburg 1.65   2.30 0-1
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 1.28   3.80 2-1
16:00 SKA St Petersburg - Traktor Chelyabinsk 1.22   4.50 5-0
sobota, 16 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
13:30 Salavat Ulaev UFA - Spartak Moskwa 1.28   3.80 5-4
15:00 Jokerit - Dynamo Riga 1.22   4.50 3-2
16:00 HC Sochi - Torpedo Novgorod 1.90   1.90 1-0
16:00 Neftekhimik Niznekamsk - Severstal Cherepovec 1.55   2.50 4-2
piątek, 15 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
11:30 Admiral Vladivostok - Cska Moskwa 3.25   1.35 3-1
11:30 Amur Khabarovsk - Slovan Bratislava 1.65   2.30 2-3
13:30 Kunlun Red Star - HC Vityaz 1.55   2.50 2-0
15:30 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 1.52   2.60 1-3
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 1.45   2.80 3-1
18:30 Dynamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.80   2.00 1-3
18:30 Dynamo Moskwa - Lada Togliatti 1.35   3.25 3-2
18:30 SKA St Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 1.30   3.60 4-3
czwartek, 14 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Salavat Ulaev UFA - Torpedo Novgorod 1.70   2.20 2-1
18:00 Bars Kazan - Severstal Cherepovec 1.32   3.50 2-1
18:30 HC Sochi - Dynamo Riga 1.47   2.75 5-1
18:30 Neftekhimik Niznekamsk - Spartak Moskwa 1.47   2.75 2-1
środa, 13 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
11:30 Admiral Vladivostok - Jokerit 2.05   1.78 0-1
11:30 Amur Khabarovsk - Cska Moskwa 3.60   1.30 2-3
13:00 Sibir Novosibirsk - HC Vityaz 1.65   2.30 4-5
13:30 Kunlun Red Star - Slovan Bratislava 1.42   2.90 2-0
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 1.72   2.15 3-2
18:30 Dynamo Minsk - Lada Togliatti 1.45   2.80 2-0
18:30 Dynamo Moskwa - Traktor Chelyabinsk 1.60   2.40 1-4
18:30 SKA St Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 1.20   4.75 6-2
wtorek, 12 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 HC Yugra - Avangard Omsk 2.80   1.45 0-7
16:00 Salavat Ulaev UFA - Dynamo Riga 1.25   4.10 2-1
18:30 Bars Kazan - Spartak Moskwa 1.32   3.50 3-4
18:30 Neftekhimik Niznekamsk - Torpedo Novgorod 1.90   1.90 2-3
poniedziałek, 11 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
11:30 Admiral Vladivostok - Slovan Bratislava 1.50   2.65 2-1
11:30 Amur Khabarovsk - Jokerit 2.45   1.57 2-4
13:30 Kunlun Red Star - Cska Moskwa 3.00   1.40 3-4
18:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 1.42   2.90 3-2
18:00 Severstal Cherepovec - HC Sochi 1.90   1.90 1-0
18:30 Dynamo Minsk - Traktor Chelyabinsk 1.80   2.00 3-0
18:30 Dynamo Moskwa - Metallurg Magnitogorsk 1.90   1.90 1-2
18:30 SKA St Petersburg - Lada Togliatti 1.10   7.50 3-1
niedziela, 10 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
12:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 2.20   1.70 1-2
16:00 HC Vityaz - Barys Astana 1.85   1.95 1-5
sobota, 9 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
11:30 Kunlun Red Star - Jokerit 1.85   1.95 1-4
piątek, 8 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk 1.55   2.50 8-1
16:00 HC Yugra - Bars Kazan 2.60   1.52 2-4
17:00 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 2.60   1.52 3-5
18:00 Severstal Cherepovec - SKA St Petersburg 3.80   1.28 2-7
18:00 Torpedo Novgorod - Dynamo Minsk 1.55   2.50 2-1
18:30 Cska Moskwa - Dynamo Moskwa 1.28   3.80 3-1
18:30 Dynamo Riga - Barys Astana 2.00   1.80 0-6
18:30 HC Vityaz - Salavat Ulaev UFA 2.60   1.52 2-4
19:00 Slovan Bratislava - Neftekhimik Niznekamsk 1.90   1.90 3-4
środa, 6 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Bars Kazan 2.00   1.80 3-2
18:00 Severstal Cherepovec - Dynamo Moskwa 2.10   1.75 1-5
18:00 Torpedo Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 1.85   1.95 3-0
18:30 Dynamo Riga - SKA St Petersburg 4.50   1.22 1-3
18:30 HC Sochi - Dynamo Minsk 1.70   2.20 2-4
18:30 Spartak Moskwa - Jokerit 2.65   1.50 3-4
wtorek, 5 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok 1.40   3.00 4-2
16:00 Salavat Ulaev UFA - Barys Astana 1.40   3.00 3-5
16:00 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 1.52   2.60 5-4
17:00 Lada Togliatti - Kunlun Red Star 2.10   1.75 0-2
18:30 Cska Moskwa - HC Yugra 1.14   6.00 5-0
18:30 HC Sochi - Neftekhimik Niznekamsk 1.65   2.30 5-3
18:30 HC Vityaz - Sibir Novosibirsk 1.62   2.35 1-2
19:30 Slovan Bratislava - Avangard Omsk 2.35   1.62 1-4
poniedziałek, 4 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
18:00 Severstal Cherepovec - Dynamo Minsk 1.85   1.95 2-1
18:00 Torpedo Novgorod - Dynamo Moskwa 1.52   2.60 2-4
18:30 Dynamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 3.00   1.40 1-2
18:30 Spartak Moskwa - SKA St Petersburg 3.80   1.28 0-5
niedziela, 3 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
14:00 HC 05 Banska Bystrica - Salzburg 1.85   1.90 5-3
16:00 IFK Helsinki - EHC München 1.57   2.40 2-4
16:30 Cracovia - Brynäs IF 11.50   1.04 2-3
18:00 Tappara - Grizzly Adams Wolfsburg 1.20   4.50 4-2
19:00 Cardiff Devils - Davos 7.25   1.10 4-3
niedziela, 3 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
13:30 Salavat Ulaev UFA - Neftekhimik Niznekamsk 1.45   2.80 6-0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Admiral Vladivostok 1.72   2.15 4-1
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 1.35   3.25 3-2
14:00 Traktor Chelyabinsk - Kunlun Red Star 1.65   2.30 4-5
15:00 Lada Togliatti - Amur Khabarovsk 1.72   2.15 1-2
16:00 Cska Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.18   5.00 3-1
16:30 HC Vityaz - Avangard Omsk 2.25   1.67 6-2
17:00 Slovan Bratislava - HC Yugra 1.55   2.50 2-3
sobota, 2 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
13:30 HC Kometa Brno - Stavanger 1.22   4.25 4-3
15:00 Malmö Redhawks - KalPa 1.50   2.55 6-2
15:00 Växjö Lakers - Liberec 1.50   2.55 6-3
17:00 Zug - Jyp 1.90   1.85 6-3
17:30 Adler Mannheim - HV 71 1.80   1.95 6-3
18:00 TPS - HK Mountfield 1.57   2.40 3-1
19:00 Esbjerg Energy - Trinec 5.20   1.16 1-2
19:30 Klagenfurt - Gap 1.25   4.00 4-2
19:30 Vienna Capitals - Neman Grodno 1.55   2.45 5-4
19:45 ZSC Lions - Frölunda HC 2.10   1.72 1-2
20:00 Nottingham Panthers - Bern 4.50   1.20 4-2
sobota, 2 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Bars Kazan - HC Sochi 1.35   3.25 0-5
16:00 Dynamo Riga - Dynamo Moskwa 2.15   1.72 1-5
16:00 Severstal Cherepovec - Lokomotiv Yaroslavl 2.75   1.47 3-2
16:00 Spartak Moskwa - Dynamo Minsk 1.75   2.10 1-0
16:00 Torpedo Novgorod - SKA St Petersburg 2.50   1.55 3-4
piątek, 1 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
18:00 HC 05 Banska Bystrica - Grizzly Adams Wolfsburg 1.95   1.80 0-1
18:00 IFK Helsinki - Brynäs IF 1.75   2.05 2-5
18:00 Tappara - Salzburg 1.18   4.80 4-2
18:30 Cracovia - EHC München 10.50   1.05 1-2
piątek, 1 wrzesień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Kunlun Red Star 1.75   2.10 1-2
16:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 1.32   3.50 2-3
16:00 Traktor Chelyabinsk - Admiral Vladivostok 1.57   2.45 2-3
17:00 Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 1.85   1.95 2-1
18:30 Cska Moskwa - Avangard Omsk 1.35   3.25 3-0
18:30 HC Vityaz - HC Yugra 1.45   2.80 2-3
czwartek, 31 sierpień 2017 1 x 2 wynik
18:00 HC Kometa Brno - KalPa 1.55   2.45 3-2
18:00 TPS - Bern 1.85   1.90 3-1
18:30 Malmö Redhawks - Stavanger 1.22   4.25 2-1
18:30 Växjö Lakers - Davos 1.47   2.60 5-3
19:00 Esbjerg Energy - HV 71 4.80   1.18 2-7
19:30 Adler Mannheim - Trinec 1.85   1.90 6-2
19:30 Klagenfurt - Frölunda HC 4.25   1.22 2-4
19:30 Vienna Capitals - Jyp 2.90   1.40 1-3
19:45 ZSC Lions - Gap 1.02   16.00 4-0
19:45 Zug - Neman Grodno 1.18   4.80 3-2
20:00 Cardiff Devils - Liberec 5.50   1.15 3-7
20:00 Nottingham Panthers - HK Mountfield 4.50   1.20 4-3
czwartek, 31 sierpień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Salavat Ulaev UFA - HC Sochi 1.50   2.65 11-3
18:30 Bars Kazan - Lada Togliatti 1.32   3.50 5-2
18:30 Dynamo Riga - Spartak Moskwa 1.78   2.05 1-3
środa, 30 sierpień 2017 1 x 2 wynik
13:00 Barys Astana - Torpedo Novgorod 2.10   1.75 4-2
19:00 Slovan Bratislava - Dynamo Minsk 1.90   1.90 4-2
wtorek, 29 sierpień 2017 1 x 2 wynik
16:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 1.95   1.85 2-1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Vityaz 1.32   3.50 3-1
18:30 Dynamo Moskwa - Jokerit 1.90   1.90 2-1
18:30 Neftekhimik Niznekamsk - Lada Togliatti 1.45   2.80 1-3
poniedziałek, 28 sierpień 2017 1 x 2 wynik
14:30 Sibir Novosibirsk - Torpedo Novgorod 2.20   1.70 2-3
15:00 Avangard Omsk - Spartak Moskwa 1.32   3.50 4-2
15:30 Barys Astana - Severstal Cherepovec 1.65   2.30 4-3
16:00 HC Yugra - Dynamo Riga 1.85   1.95 2-3
16:00 Salavat Ulaev UFA - Kunlun Red Star 1.55   2.50 1-2
18:00 Bars Kazan - Amur Khabarovsk 1.32   3.50 2-1
18:30 HC Sochi - Admiral Vladivostok 1.70   2.20 3-1
niedziela, 27 sierpień 2017 1 x 2 wynik
14:00 Trinec - Adler Mannheim 1.52   2.50 3-0
14:30 HV 71 - Esbjerg Energy 1.07   9.00 3-0
18:00 EHC München - IFK Helsinki 1.80   1.95 4-1
18:00 Grizzly Adams Wolfsburg - Tappara 2.80   1.42 1-7
18:00 Jyp - Vienna Capitals 1.28   3.70 4-1
18:00 Neman Grodno - Zug 3.00   1.37 2-3
19:30 Salzburg - HC 05 Banska Bystrica 1.65   2.25 5-0
niedziela, 27 sierpień 2017 1 x 2 wynik
13:30 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 1.65   2.30 1-2
15:00 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 2.50   1.55 4-5
16:00 Dynamo Minsk - Cska Moskwa 3.60   1.30 1-2
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit 1.52   2.60 3-4
16:00 SKA St Petersburg - HC Vityaz 1.18   5.00 4-3
16:30 Dynamo Moskwa - Slovan Bratislava 1.42   2.90 4-2

Promocje bukmacherskie


Expekt Expekt 222 zł
4
Bet-at-Home Bet-at-Home 350 zł
4
Unibet Unibet 200 zł
4
Betclic Betclic 200 zł
4
Marathonbet Marathonbet
4
Totolotek Totolotek 500 zł
3,5