Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

piątek, 24 listopad 2017 1 x 2 +
16:00 Lada Togliatti - Severstal Cherepovec 1.85   1.95 12

KHL

Kontinental Hockey League (KHL) czyli Kontynentalna Liga Hokejowa to najwyższa klasa rozgrywkowa hokeja na lodzie w Rosji. Została założona w 2008 roku i oprócz rosyjskich drużyn występują w niej zespoły z Białorusi, Łotwy, Kazachstanu, Słowacji, Chorwacji i Finlandii.

Obecnie w lidze występuje 26 zespołów, które wzorem NHL podzielone są pod względem położenia na Konferencje Zachodnią (14 drużyn) oraz Wschodnią (12). W każdej Konferencji istnieją po dwie Dywizje, które noszą nazwy od czterech wybitnych rosyjskich hokeistów.

W sezonie regularnych każda z drużyn KHL rozgrywa 56 spotkań (4 mecze z klubami z własnej dywizji, dwa z pozostałymi). Po osiem najlepszych drużyn z każdej Konferencji awansuje do fazy play off. W pierwszej rundzie play-off (1/8 finału) gra się do trzech zwycięstw, w następnych trzech rundach (ćwierćfinały, półfinały oraz finał) rywalizacja trwa do czterech wygranych meczów. W razie remisu odbywa się dogrywka trwająca pięć minut (w fazie play off 20 minut) w której obowiązuje złoty gol. Wszystkie ekipy biorące udział w tej fazie walczą również o Puchar Gagarina.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w historii KHL jest Siergiej Moziakin, który zdobył 400 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Drużyny Bars Kazań oraz Dynama Moskwa po dwa razy triumfowały w Kontynentalnej Lidze Hokejowej.

en.khl.ru

czwartek, 23 listopad 2017 1 x 2 wynik
17:30 Dynamo Moskwa - HC Yugra 1.35   3.25 2-0
środa, 22 listopad 2017 1 x 2 wynik
10:30 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 2.25   1.67 3-1
13:30 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 1.80   2.00 6-4
15:00 Salavat Ulaev UFA - Bars Kazan 1.85   1.95 0-5
17:00 Neftekhimik Niznekamsk - Metallurg Magnitogorsk 1.75   2.10 5-2
17:30 Cska Moskwa - HC Sochi 1.20   4.75 6-3
17:30 Jokerit - Avangard Omsk 1.55   2.50 3-0
poniedziałek, 20 listopad 2017 1 x 2 wynik
10:30 Admiral Vladivostok - Lokomotiv Yaroslavl 2.20   1.70 0-2
10:30 Amur Khabarovsk - Dynamo Minsk 1.70   2.20 3-2
13:30 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 1.95   1.85 4-0
17:00 Bars Kazan - Avangard Omsk 1.75   2.10 3-4
17:00 Severstal Cherepovec - Lada Togliatti 1.52   2.60 5-4
17:00 Torpedo Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 1.85   1.95 2-1
niedziela, 19 listopad 2017 1 x 2 wynik
15:00 Cska Moskwa - Neftekhimik Niznekamsk 1.20   4.75 3-2
15:00 HC Sochi - Salavat Ulaev UFA 1.90   1.90 1-3
16:00 Dynamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg 2.60   1.52 3-2
sobota, 18 listopad 2017 1 x 2 wynik
15:00 Severstal Cherepovec - Metallurg Magnitogorsk 1.95   1.85 0-1
15:00 Spartak Moskwa - Traktor Chelyabinsk 1.67   2.25 2-0
15:00 Torpedo Novgorod - Lada Togliatti 1.37   3.10 3-1
piątek, 17 listopad 2017 1 x 2 wynik
14:00 Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 1.40   3.00 1-0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Ulaev UFA 1.55   2.50 3-2
17:30 Cska Moskwa - Bars Kazan 1.35   3.25 3-0
17:30 HC Vityaz - Neftekhimik Niznekamsk 1.85   1.95 1-2
17:30 Jokerit - HC Sochi 1.35   3.25 2-3
czwartek, 16 listopad 2017 1 x 2 wynik
10:30 Admiral Vladivostok - Dynamo Moskwa 1.78   2.05 4-5
10:30 Amur Khabarovsk - SKA St Petersburg 4.75   1.20 2-3
12:30 Kunlun Red Star - Dynamo Minsk 1.57   2.45 0-2
17:00 Severstal Cherepovec - Avtomobilist Yekaterinburg 1.90   1.90 2-5
17:00 Torpedo Novgorod - Traktor Chelyabinsk 1.47   2.75 1-4
17:30 Spartak Moskwa - Lada Togliatti 1.50   2.65 4-2
18:30 Dynamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 2.45   1.57 0-3
środa, 15 listopad 2017 1 x 2 wynik
14:30 Barys Astana - Avangard Omsk 2.05   1.78 1-2
15:00 HC Yugra - Sibir Novosibirsk 2.15   1.72 1-2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Sochi 1.47   2.75 3-2
17:30 Cska Moskwa - Salavat Ulaev UFA 1.25   4.10 3-0
17:30 HC Vityaz - Bars Kazan 2.15   1.72 1-4
17:30 Jokerit - Neftekhimik Niznekamsk 1.35   3.25 6-3
wtorek, 14 listopad 2017 1 x 2 wynik
10:30 Admiral Vladivostok - SKA St Petersburg 3.80   1.28 0-2
12:30 Kunlun Red Star - Dynamo Moskwa 1.62   2.35 1-2
17:00 Severstal Cherepovec - Traktor Chelyabinsk 1.70   2.20 3-2
17:00 Torpedo Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 1.67   2.25 2-4
17:30 Spartak Moskwa - Metallurg Magnitogorsk 1.95   1.85 3-2
18:30 Dynamo Riga - Lada Togliatti 1.80   2.00 2-1
poniedziałek, 13 listopad 2017 1 x 2 wynik
17:00 Neftekhimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk 1.60   2.40 4-1
17:30 Dynamo Minsk - Bars Kazan 2.10   1.75 4-1
17:30 HC Vityaz - HC Sochi 1.70   2.20 2-4
19:30 Slovan Bratislava - Salavat Ulaev UFA 2.35   1.62 3-2
wtorek, 7 listopad 2017 1 x 2 wynik
13:30 Sibir Novosibirsk - Slovan Bratislava 1.55   2.50 3-1
poniedziałek, 6 listopad 2017 1 x 2 wynik
08:00 Amur Khabarovsk - HC Sochi 1.85   1.95 2-0
15:00 Bars Kazan - Torpedo Novgorod 1.52   2.60 1-2
15:00 Dynamo Moskwa - Severstal Cherepovec 1.67   2.25 0-1
niedziela, 5 listopad 2017 1 x 2 wynik
12:00 Avangard Omsk - Slovan Bratislava 1.25   4.10 5-1
12:00 Barys Astana - Cska Moskwa 3.10   1.37 5-3
12:30 HC Yugra - Jokerit 3.60   1.30 0-3
sobota, 4 listopad 2017 1 x 2 wynik
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 1.80   2.00 2-3
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Riga 1.22   4.50 0-4
15:00 Neftekhimik Niznekamsk - Traktor Chelyabinsk 1.57   2.45 4-3
15:30 Dynamo Moskwa - Spartak Moskwa 1.62   2.35 1-2
15:30 SKA St Petersburg - Torpedo Novgorod 1.20   4.75 5-4
17:30 Dynamo Minsk - Severstal Cherepovec 1.65   2.30 1-2
piątek, 3 listopad 2017 1 x 2 wynik
13:30 Sibir Novosibirsk - Cska Moskwa 3.10   1.37 1-5
14:00 Avangard Omsk - Jokerit 1.90   1.90 1-3
14:30 Barys Astana - HC Vityaz 1.50   2.65 3-2
15:00 HC Yugra - Slovan Bratislava 1.90   1.90 2-4
czwartek, 2 listopad 2017 1 x 2 wynik
10:00 Admiral Vladivostok - HC Sochi 1.72   2.15 4-0
12:30 Kunlun Red Star - Salavat Ulaev UFA 1.78   2.05 2-3
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 1.57   2.45 2-3
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 1.32   3.50 1-3
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Novgorod 1.62   2.35 4-1
17:30 Dynamo Moskwa - Dynamo Riga 1.32   3.50 2-1
17:30 SKA St Petersburg - Spartak Moskwa 1.11   7.25 1-3
wtorek, 31 październik 2017 1 x 2 wynik
10:30 Admiral Vladivostok - Salavat Ulaev UFA 2.25   1.67 5-1
10:30 Amur Khabarovsk - Bars Kazan 2.45   1.57 3-1
12:30 Kunlun Red Star - Neftekhimik Niznekamsk 1.78   2.05 2-0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lada Togliatti 1.35   3.25 6-4
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovec 1.35   3.25 0-1
17:30 Dynamo Minsk - Spartak Moskwa 1.65   2.30 5-4
17:30 Dynamo Moskwa - Torpedo Novgorod 1.72   2.15 0-1
17:30 SKA St Petersburg - Dynamo Riga 1.08   8.50 3-2
poniedziałek, 30 październik 2017 1 x 2 wynik
14:00 Avangard Omsk - Cska Moskwa 2.40   1.60 1-2
14:30 Barys Astana - Jokerit 2.40   1.60 4-0
15:00 HC Yugra - HC Vityaz 2.15   1.72 4-1
niedziela, 29 październik 2017 1 x 2 wynik
08:00 Admiral Vladivostok - Bars Kazan 2.30   1.65 0-2
09:00 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Niznekamsk 1.90   1.90 5-4
12:30 Traktor Chelyabinsk - Lada Togliatti 1.52   2.60 3-2
15:00 Severstal Cherepovec - Sibir Novosibirsk 1.70   2.20 1-2
16:00 Dynamo Riga - Dynamo Minsk 2.25   1.67 1-2
sobota, 28 październik 2017 1 x 2 wynik
16:00 HC Sochi - Metallurg Magnitogorsk 2.10   1.75 4-3
piątek, 27 październik 2017 1 x 2 wynik
11:00 Admiral Vladivostok - Neftekhimik Niznekamsk 1.75   2.10 1-2
13:30 Kunlun Red Star - Bars Kazan 2.10   1.75 1-2
17:00 Lada Togliatti - HC Yugra 1.62   2.35 4-0
17:30 Jokerit - Dynamo Minsk 1.25   4.10 2-0
18:00 Severstal Cherepovec - Barys Astana 1.85   1.95 4-3
18:00 Torpedo Novgorod - Sibir Novosibirsk 1.42   2.90 1-2
18:30 HC Vityaz - Lokomotiv Yaroslavl 2.35   1.62 2-4
18:30 Spartak Moskwa - Dynamo Moskwa 1.95   1.85 2-0
19:00 Slovan Bratislava - SKA St Petersburg 5.50   1.16 0-5
czwartek, 26 październik 2017 1 x 2 wynik
16:00 Salavat Ulaev UFA - Metallurg Magnitogorsk 1.70   2.20 1-4
18:30 Dynamo Riga - Avangard Omsk 3.25   1.35 1-0
18:30 HC Sochi - Avtomobilist Yekaterinburg 1.78   2.05 1-3
środa, 25 październik 2017 1 x 2 wynik
17:30 Jokerit - Barys Astana 1.28   3.80 2-3
18:00 Torpedo Novgorod - HC Yugra 1.30   3.60 1-2
18:30 Cska Moskwa - Dynamo Minsk 1.20   4.75 4-1
18:30 HC Vityaz - SKA St Petersburg 4.50   1.22 2-4
18:30 Spartak Moskwa - Sibir Novosibirsk 1.78   2.05 4-0
19:00 Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl 2.45   1.57 2-3

Promocje bukmacherskie


Expekt Expekt 222 zł
4
Bet-at-Home Bet-at-Home 350 zł
4
Unibet Unibet 200 zł
4
Betclic Betclic 200 zł
4
Fortuna Fortuna 510 zł
3
Marathonbet Marathonbet
4
Totolotek Totolotek 500 zł
3,5