Liga typerów

Typuj mecze i walcz o 100 euro!

Obstawiaj wyniki meczów w lidze typerów i wygrywaj nagrody pieniężne. Każdego miesiąca najlepsi typerzy wygrywają łącznie 100 euro!

Aktywne konkursy dla typerów:

  • Liga Typerów: I - €50, II - €30, III - €20.

Dołącz do Ligi Typerów

sobota, 18 listopad 2017 1 x 2 +
11:00 Bars Kazan - Zvezda Chekhov 2.55   1.48 12
14:00 CSK WWS Samara - Khimik Voskresensk 3.50   1.25 12
15:00 Dizel Penza - Tseng Tou 1.50   2.50 12
15:00 HC Sarov - Heilongjiang 1.40   2.75 12

VHL

VHL czyli Wyższa Hokejowa Liga (Wysszaja Chokkiejnaja Liga) to druga klasa ligowa rozgrywek hokeja na lodzie w Rosji. Do rozpadu ZSRR była najwyższym poziomem rosyjskich rozgrywek, w obecnej formie i zasadach funkcjonuje od 2010 roku.

Obecnie w VHL uczestniczą 24 drużyny w tym dwie z Kazachstanu. Rozgrywki hokejowe grane są systemem każdy z każdym – mecz u siebie oraz rewanż na wyjeździe. Po rozegraniu fazy zasadniczej 16 najlepszych ekip awansuje do play offów. Lider tabeli gra z drużyną, która zajęła 16 miejsce. Wicelider z 15, ekipa z 3 miejsca z 14 i tak dalej. Pojedynek toczy się aż do momentu w którym jedna z drużyn wygra cztery spotkania. Zwycięzca rozgrywek otrzymuje Puchar Bratina. Najlepsze zespoły w każdym sezonie mają możliwość awansu do KHL (pierwsza liga). Ekipy najsłabsze bądź borykające się z problemami finansowymi spadają na trzeci poziom rozgrywek – RHL (Rossijskaja Chokkiejnaja Liga).

Od początku rozgrywek w 2010 roku dwukrotnie ich zwycięzcą była drużyna Torosu Nieftiekamsk.  

www.vhlru.ru/en

piątek, 17 listopad 2017 1 x 2 wynik
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 2.10   1.70 2-1
14:30 Gornyak Uchaly - Saryarka Karaganda 2.95   1.35 1-4
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Kazzinc-Torpedo 1.90   1.80 0-1
15:00 Molot-Prikamye Perm - Neftyanik Almetyevsk 2.15   1.65 3-2
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 3.30   1.28 2-1
15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 1.45   2.60 2-1
17:00 Buran Voronezh - Metallurg Novokuznetsk 1.95   1.75 2-4
17:00 SKA-Neva - Sokol Krasnoyarsk 1.40   2.75 1-2
17:30 Dynamo St. Petersburg - Ermak Angarsk 1.28   3.30 4-1
czwartek, 16 listopad 2017 1 x 2 wynik
16:30 HC Sarov - Tseng Tou 1.38   2.85 5-3
17:00 Bars Kazan - Khimik Voskresensk 2.00   1.72 6-1
17:00 CSK WWS Samara - Zvezda Chekhov 4.25   1.18 0-2
17:00 Dizel Penza - Heilongjiang 1.38   2.85 4-2
wtorek, 14 listopad 2017 1 x 2 wynik
16:30 HC Sarov - Khimik Voskresensk 1.52   2.40 4-1
17:00 Dizel Penza - Zvezda Chekhov 1.90   1.80 1-5
poniedziałek, 13 listopad 2017 1 x 2 wynik
14:30 Zauralie Kurgan - SKA-Neva 1.95   1.75 3-0
15:00 Rubin Tyumen - Dynamo St. Petersburg 2.70   1.42 1-2
15:30 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetyevsk 1.80   1.90 3-4
niedziela, 12 listopad 2017 1 x 2 wynik
06:00 Tseng Tou - Molot-Prikamye Perm 2.15   1.65 3-1
09:30 Heilongjiang - Toros Neftekamsk 1.95   1.75 0-3
11:00 Gornyak Uchaly - Yuzhny Ural Orsk 2.20   1.60 1-2
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Bars Kazan 1.45   2.60 3-2
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 1.85   1.85 3-1
15:00 Dizel Penza - Khimik Voskresensk 1.72   2.00 1-0
15:00 HC Sarov - Zvezda Chekhov 1.85   1.85 4-3
sobota, 11 listopad 2017 1 x 2 wynik
13:00 Rubin Tyumen - SKA-Neva 2.15   1.65 1-3
13:00 Zauralie Kurgan - Dynamo St. Petersburg 1.95   1.75 5-1
piątek, 10 listopad 2017 1 x 2 wynik
11:30 Heilongjiang - Molot-Prikamye Perm 1.72   2.00 3-2
11:30 Tseng Tou - Toros Neftekamsk 3.00   1.33 0-3
12:00 Ermak Angarsk - Bars Kazan 1.30   3.20 3-2
13:00 Metallurg Novokuznetsk - CSK WWS Samara 1.16   4.50 7-0
czwartek, 9 listopad 2017 1 x 2 wynik
13:30 HC Kazzinc-Torpedo - SKA-Neva 1.75   1.95 2-4
14:00 Saryarka Karaganda - Dynamo St. Petersburg 1.95   1.75 0-3
14:30 Zauralie Kurgan - Buran Voronezh 1.22   3.75 4-2
15:00 Rubin Tyumen - HC Ryazan 1.30   3.20 4-2
środa, 8 listopad 2017 1 x 2 wynik
10:30 Heilongjiang - Izhstal Izhevsk 1.80   1.90 2-4
11:30 Tseng Tou - Neftyanik Almetyevsk 2.60   1.45 2-1
12:00 Ermak Angarsk - CSK WWS Samara 1.16   4.50 5-2
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dizel Penza 1.55   2.35 2-5
13:00 Sokol Krasnoyarsk - Bars Kazan 1.25   3.50 3-0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Gornyak Uchaly 1.90   1.80 6-4
15:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 2.60   1.45 3-8
wtorek, 7 listopad 2017 1 x 2 wynik
13:30 HC Kazzinc-Torpedo - Dynamo St. Petersburg 2.25   1.58 1-2
14:00 Saryarka Karaganda - SKA-Neva 1.75   1.95 2-1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Ryazan 1.25   3.50 4-1
15:00 Rubin Tyumen - Buran Voronezh 1.20   4.00 0-2
16:30 Khimik Voskresensk - Toros Neftekamsk 2.00   1.72 1-0
16:30 Zvezda Chekhov - Molot-Prikamye Perm 1.60   2.20 3-4
poniedziałek, 6 listopad 2017 1 x 2 wynik
09:00 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 1.95   1.75 2-3
10:00 Ermak Angarsk - Dizel Penza 1.48   2.55 1-3
11:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Sarov 1.95   1.75 2-3
11:00 Sokol Krasnoyarsk - CSK WWS Samara 1.11   6.00 4-1
11:30 Heilongjiang - Neftyanik Almetyevsk 1.90   1.80 2-4
11:30 Tseng Tou - Izhstal Izhevsk 2.15   1.65 2-0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Gornyak Uchaly 2.15   1.65 4-1
niedziela, 5 listopad 2017 1 x 2 wynik
11:00 Zvezda Chekhov - Toros Neftekamsk 1.85   1.85 4-3
12:00 HC Kazzinc-Torpedo - Buran Voronezh 1.16   4.50 2-1
12:00 Saryarka Karaganda - HC Ryazan 1.16   4.50 1-3
15:00 Khimik Voskresensk - Molot-Prikamye Perm 1.48   2.55 1-2
sobota, 4 listopad 2017 1 x 2 wynik
10:00 Ermak Angarsk - HC Sarov 1.58   2.25 4-2
11:00 Sokol Krasnoyarsk - Dizel Penza 1.45   2.60 2-0
piątek, 3 listopad 2017 1 x 2 wynik
13:30 HC Kazzinc-Torpedo - HC Ryazan 1.16   4.50 3-4
14:00 Saryarka Karaganda - Buran Voronezh 1.12   5.50 2-1
16:30 Khimik Voskresensk - Izhstal Izhevsk 1.72   2.00 0-2
16:30 Zvezda Chekhov - Neftyanik Almetyevsk 1.90   1.80 3-4
czwartek, 2 listopad 2017 1 x 2 wynik
11:30 Heilongjiang - Tseng Tou 1.65   2.15 1-2
13:00 Sokol Krasnoyarsk - HC Sarov 1.40   2.75 1-2
17:00 Bars Kazan - Rubin Tyumen 2.50   1.50 1-0
17:00 CSK WWS Samara - Zauralie Kurgan 3.75   1.22 1-9
wtorek, 31 październik 2017 1 x 2 wynik
17:00 Bars Kazan - Zauralie Kurgan 2.25   1.58 1-3
17:00 CSK WWS Samara - Rubin Tyumen 3.75   1.22 0-5
poniedziałek, 30 październik 2017 1 x 2 wynik
15:00 Molot-Prikamye Perm - Ermak Angarsk 1.80   1.90 4-5
15:00 Toros Neftekamsk - Metallurg Novokuznetsk 1.48   2.55 2-1
17:00 SKA-Neva - Sputnik Nizhny Tagil 1.14   5.00 3-1
17:30 Dynamo St. Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 1.18   4.25 3-0
niedziela, 29 październik 2017 1 x 2 wynik
11:00 Bars Kazan - HC Kazzinc-Torpedo 2.95   1.35 1-6
14:00 CSK WWS Samara - Saryarka Karaganda 4.50   1.16 1-4
15:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 1.95   1.75 1-2
15:00 HC Sarov - Zauralie Kurgan 1.90   1.80 4-3
sobota, 28 październik 2017 1 x 2 wynik
10:30 Heilongjiang - Khimik Voskresensk 1.85   1.85 2-3
14:00 Molot-Prikamye Perm - Sokol Krasnoyarsk 1.80   1.90 3-2
14:00 Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk 1.52   2.40 3-2
16:00 Buran Voronezh - Chelmet Chelyabinsk 1.85   1.85 2-3
16:00 Dynamo St. Petersburg - Gornyak Uchaly 1.22   3.75 4-3
16:00 HC Ryazan - Sputnik Nizhny Tagil 1.38   2.85 5-3
16:00 Neftyanik Almetyevsk - Metallurg Novokuznetsk 1.33   3.00 2-0
16:00 SKA-Neva - Yuzhny Ural Orsk 1.30   3.20 3-2
piątek, 27 październik 2017 1 x 2 wynik
17:30 HC Sarov - Rubin Tyumen 1.90   1.80 1-0
18:00 Bars Kazan - Saryarka Karaganda 2.85   1.38 4-2
18:00 CSK WWS Samara - HC Kazzinc-Torpedo 4.00   1.20 2-4
18:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 1.90   1.80 1-2
czwartek, 26 październik 2017 1 x 2 wynik
12:30 Heilongjiang - Zvezda Chekhov 2.40   1.52 2-3
13:00 Tseng Tou - Khimik Voskresensk 2.40   1.52 4-2
16:00 Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk 1.65   2.15 1-2
16:30 Izhstal Izhevsk - Metallurg Novokuznetsk 1.75   1.95 1-2
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Ermak Angarsk 1.58   2.25 2-0
18:00 Buran Voronezh - Sputnik Nizhny Tagil 1.72   2.00 2-4
18:00 HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 1.38   2.85 1-2
18:00 SKA-Neva - Gornyak Uchaly 1.15   4.75 2-1
18:30 Dynamo St. Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 1.33   3.00 3-1
środa, 25 październik 2017 1 x 2 wynik
17:30 HC Sarov - Saryarka Karaganda 2.35   1.55 4-2
18:00 Dizel Penza - HC Kazzinc-Torpedo 2.35   1.55 2-1
wtorek, 24 październik 2017 1 x 2 wynik
13:00 Tseng Tou - Zvezda Chekhov 2.50   1.50 1-0
16:30 Izhstal Izhevsk - Ermak Angarsk 1.65   2.15 3-4
17:30 Neftyanik Almetyevsk - Sokol Krasnoyarsk 1.60   2.20 3-1
18:00 Buran Voronezh - Yuzhny Ural Orsk 2.85   1.38 3-2
18:00 HC Ryazan - Gornyak Uchaly 1.48   2.55 1-5
poniedziałek, 23 październik 2017 1 x 2 wynik
17:30 HC Sarov - HC Kazzinc-Torpedo 2.15   1.65 4-1
18:00 Dizel Penza - Saryarka Karaganda 2.20   1.60 1-3
niedziela, 22 październik 2017 1 x 2 wynik
14:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 1.80   1.90 2-3
14:00 Zauralie Kurgan - Molot-Prikamye Perm 1.52   2.40 3-2
15:00 Izhstal Izhevsk - Sokol Krasnoyarsk 1.75   1.95 2-3
16:00 Buran Voronezh - Gornyak Uchaly 2.00   1.72 3-4
16:00 HC Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 1.95   1.75 2-1
sobota, 21 październik 2017 1 x 2 wynik
10:00 Chelmet Chelyabinsk - CSK WWS Samara 1.42   2.70 3-2
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Heilongjiang 1.60   2.20 2-0
14:00 Sputnik Nizhny Tagil - Bars Kazan 1.85   1.85 3-4
piątek, 20 październik 2017 1 x 2 wynik
15:30 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 1.75   1.95 3-1
16:00 Rubin Tyumen - Molot-Prikamye Perm 1.42   2.70 5-4
18:30 Dynamo St. Petersburg - SKA-Neva 1.85   1.85 1-0
czwartek, 19 październik 2017 1 x 2 wynik
13:00 Ermak Angarsk - Heilongjiang 1.52   2.40 4-3
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Tseng Tou 1.35   2.95 3-1
15:30 Chelmet Chelyabinsk - Bars Kazan 1.80   1.90 3-2
16:00 Sputnik Nizhny Tagil - CSK WWS Samara 1.48   2.55 3-2

Promocje bukmacherskie


Expekt Expekt 222 zł
4
Bet-at-Home Bet-at-Home 350 zł
4
Unibet Unibet 200 zł
4
Betclic Betclic 200 zł
4
Fortuna Fortuna 510 zł
3
Marathonbet Marathonbet
4
Totolotek Totolotek 500 zł
3,5