Mecze na żywo

Oglądaj darmowe transmisje wideo meczy na bet365.

Live Streamin w bet365

Oglądaj mecze na bet365








Na bet365 nie tylko obstawisz zakłady bukmacherskie ale również obejrzysz za darmo transmisje video z najważniejszych wydarzeń sportowych.

W ciągu roku bet365 transmituje livestream z ponad 50 000 wydarzeń najpopularniejszych sportów. Transmisje wideo dostępne są m. in z:

Aktualna pełna lista transmisji wideo znajduje się poniżej.

 

Jak oglądać mecze w bet365?

Transmisje wideo meczy sportowych darmowe i nielimitowane aczkolwiek dostępne są tylko dla aktywnych użytkowników bet365. Aby móc korzystać z transmisji musisz posiadać konto w serwisie bukmacherskim bet365 oraz obstawić dowolny zakład w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem się transmisji.

Otwórz konto w bet365, złóż depozyt lub postaw na dowolny mecz, oglądaj live streaming.

  1. Przejdź na stronę bet365 i otwórz konto gracza.
  2. Wpłać minimum 20 PLN. (minimalny dozwolony depozyt może się różnić w zależności od wygranej płatności)
  3. Obstaw dowolny zakład za minimum 5 PLN na 24 godziny przed transmisją. (zakłady na żywo też się kwalifikują)
  4. Wszystkie transmisje zostaną automatycznie odblokowane. Każda transmisja rozpoczyna się na 2 minuty przed rozpoczęciem meczu.

Uwaga! Jeżeli jest to Twój pierwszy depozyt w bet365 to kwalifikujesz się do otrzymania bonusu powitalnego w wysokości 200 PLN dla nowych użytkowników. Przeczytaj więcej o bukmacherze bet365.

Oglądaj mecze na bet365

Piłka nożna

23 kwi 08:00 Jeonbuk Motors - Pohang Steelers Korea Płd. K-League Classic
23 kwi 08:00 Sangju Sangmu - Gwangju FC Korea Płd. K-League Classic
23 kwi 09:00 Changchun Yatai - Henan Jianye Chiny Super League
23 kwi 10:00 Zweigen Kanazawa - Roasso Kumamoto Japonia J2-League
23 kwi 10:00 FK Yenisey - Kuban Krasnodar Rosja Division 1
23 kwi 10:00 Luch-Energiya Vladivostok - FK Tosno Rosja Division 1
23 kwi 10:15 Slovan Liberec U21 - Hradec Kralove U21 Czechy Liga U21
23 kwi 11:00 Tomsk - FC Orenburg Rosja Premier League
23 kwi 11:00 Melbourne City - Perth Glory Australia A League
23 kwi 12:00 Real Sociedad - Deportivo La Coruna Hiszpania La Liga
23 kwi 12:00 Numancia - Tenerife Hiszpania Segunda
23 kwi 12:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moskwa II Rosja Division 1
23 kwi 12:30 Akhisar Belediye - Bursaspor Turcja Super Lig
23 kwi 12:30 Sassuolo - Napoli Włochy Serie A
23 kwi 12:30 FC Utrecht - Roda JC Holandia Eredivisie
23 kwi 13:00 Randers FC - Odense BK Dania Superligaen
23 kwi 13:00 Stal Kamianske - Zirka Kirovohrad Ukraina Vyscha Liga
23 kwi 13:00 FK Tyumen - Fakel Voronezh Rosja Division 1
23 kwi 13:00 Celtic - Rangers Szkocja FA Cup
23 kwi 13:00 Mlada Bolesla - U21 - FC Brno U21 Czechy Liga U21
23 kwi 13:00 East Bengal Club - Minerva Indie I-League
23 kwi 13:15 FK Baumit Jablonec - FK Pribram Czechy 1. Liga
23 kwi 13:30 Krylia Soveto - - Rubin Kazan Rosja Premier League
23 kwi 13:30 Eintracht Braunschweig - Bochum Niemcy Bundesliga II
23 kwi 13:30 Sandhausen - Karlsruhe Niemcy Bundesliga II
23 kwi 13:30 Wurzburger Kickers - Nurnberg Niemcy Bundesliga II
23 kwi 13:35 Shandong Luneng - Chongqing Lifan Chiny Super League
23 kwi 13:45 St. Gallen - FC Thun Szwajcaria Super League
23 kwi 13:45 Young Boys - Lugano Szwajcaria Super League
23 kwi 13:45 FC Helsingor - Hobro IK Dania Division 1
23 kwi 14:00 Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk Rosja Division 1
23 kwi 14:00 Spartak Nalchik - FK Tambov Rosja Division 1
23 kwi 14:00 Volgar G Astrakhan - SKA Energia Khabarovsk Rosja Division 1
23 kwi 14:30 Sparta Rotterdam - Den Haag Holandia Eredivisie
23 kwi 14:30 Vitesse - Feyenoord Holandia Eredivisie
23 kwi 15:00 Chievo - Turyn Włochy Serie A
23 kwi 15:00 Lazio - Palermo Włochy Serie A
23 kwi 15:00 AC Milan - Empoli Włochy Serie A
23 kwi 15:00 Sampdoria - Crotone Włochy Serie A
23 kwi 15:00 Udinese - Cagliari Włochy Serie A
23 kwi 15:00 Tuluza - Nicea Francja Ligue 1
23 kwi 15:00 RNK Split - NK Lokomotiva Zagreb Chorwacja 1.HNL
23 kwi 15:00 Hammarby - GIF Sundsvall Szwecja Allsvenskan
23 kwi 15:00 BK Hacken - IFK Norrkoping Szwecja Allsvenskan
23 kwi 15:00 Dinamo Moskwa - Mordovia Saransk Rosja Division 1
23 kwi 15:00 Shinnik Yaroslavl - Sokol Saratov Rosja Division 1
23 kwi 15:30 SC Freiburg - Bayer Leverkusen Niemcy Bundesliga I
23 kwi 15:30 Mumbai FC - Shillong Lajong FC Indie I-League
23 kwi 16:00 Arsenal - Man City Anglia FA Cup
23 kwi 16:00 FC Krasnodar - Arsenal Tula Rosja Premier League
23 kwi 16:00 FC Sion - Lausanne Sports Szwajcaria Super League
23 kwi 16:00 JJK - HJK Helsinki Finlandia Veikkausliiga
23 kwi 16:00 FC Nordsjælland - Brøndby Dania Superligaen
23 kwi 16:00 Karpaty Lvi - - Volyn Lutsk Ukraina Vyscha Liga
23 kwi 16:00 Mirandes - Real Zaragoza Hiszpania Segunda
23 kwi 16:00 Mallorca - Cordoba Hiszpania Segunda
23 kwi 16:15 Celta Vigo - Real Betis Hiszpania La Liga
23 kwi 16:30 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń Austria Bundesliga
23 kwi 16:45 PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam Holandia Eredivisie
23 kwi 16:55 NK Krsko - Olimpija Ljubljana Słowenia Prva Liga
23 kwi 17:00 St Etienne - Rennes Francja Ligue 1
23 kwi 17:00 Pacos Ferreira - Braga Portugalia Primeira Liga
23 kwi 17:00 Palestino - Cobresal Chile Clausura
23 kwi 17:00 Atlético Venezuela - Mineros de Guayana Wenezuela Primera Division
23 kwi 17:30 Schalke - RB Leipzig Niemcy Bundesliga I
23 kwi 17:30 Sparta Praga - Viktoria Plzen Czechy 1. Liga
23 kwi 17:30 AFC Eskilstuna - Halmstad Szwecja Allsvenskan
23 kwi 17:30 Ostersunds FK - IFK Goteborg Szwecja Allsvenskan
23 kwi 18:00 Galatasaray - Fenerbahce Turcja Super Lig
23 kwi 18:00 Olympiakos - PAS Giannina Grecja Superleague
23 kwi 18:00 Panathinaikos - Atromitos Athinon Grecja Superleague
23 kwi 18:00 Platanias - PAOK Saloniki Grecja Superleague
23 kwi 18:00 Anderlecht - Club Brugge Belgia First Division A Play-off
23 kwi 18:00 FC Kopenhaga - FC Midtjylland Dania Superligaen
23 kwi 18:00 Rosenborg - Aalesund Norwegia Eliteserien
23 kwi 18:00 Valerenga - Sogndal Norwegia Eliteserien
23 kwi 18:00 Viking FK - Odd Ballklubb Norwegia Eliteserien
23 kwi 18:00 Sarpsborg - Kristiansund Norwegia Eliteserien
23 kwi 18:00 Tromso - Stabaek Norwegia Eliteserien
23 kwi 18:00 Reus - Alcorcon Hiszpania Segunda
23 kwi 18:00 Almeria - Sevilla Atletico Hiszpania Segunda
23 kwi 18:00 Zenit St Petersburg II - FK Khimki Rosja Division 1
23 kwi 18:30 Las Palmas - Alaves Hiszpania La Liga
23 kwi 18:30 Zorya - Chernomorets Odessa Ukraina Vyscha Liga
23 kwi 19:00 Guimaraes - Boavista Portugalia Primeira Liga
23 kwi 19:00 Unam Pumas - Veracruz Meksyk Clausura
23 kwi 19:00 Universidad Catolica del Ecuador - Macara Ekwador Campeonato Nacional
23 kwi 19:00 Radnicki Nis - FK Vozdovac Serbia Super Liga
23 kwi 19:30 New York City FC - Orlando City USA MLS
23 kwi 20:00 Lillestrom - SK Brann Norwegia Eliteserien
23 kwi 20:00 Genk - Mouscron-Peruwelz Belgia Liga Europy UEFA Play Off
23 kwi 20:15 Estudiantes LP - Huracan Argentyna Primera Division
23 kwi 20:30 Sport Huancayo - Real Garcilaso Peru Primera Division
23 kwi 20:30 San Luis Quillota - Colo Colo Chile Clausura
23 kwi 20:45 Juventus - Genua Włochy Serie A
23 kwi 20:45 Real Madryt - Barcelona Hiszpania La Liga
23 kwi 21:00 Lyon - Monaco Francja Ligue 1
23 kwi 21:00 Sport Boys Warnes - Blooming Boliwia Apertura
23 kwi 21:00 Atletico Fenix Montevideo - Nacional De Football Urugwaj Apertura
23 kwi 21:00 Corinthians - Sao Paulo Brazylia Campeonato Paulista
23 kwi 21:00 Flamengo - Botafogo Brazylia Campeonato Carioca
23 kwi 21:00 CRB - Murici Brazylia Campeonato Alagoano
23 kwi 21:15 FC Porto - Feirense Portugalia Primeira Liga
23 kwi 21:15 Atletico Rafaela - Boca Juniors Argentyna Primera Division
23 kwi 22:00 L.A. Galaxy - Seattle Sounders FC USA MLS
23 kwi 22:00 Delfin SC - Emelec Ekwador Campeonato Nacional
23 kwi 22:00 San Martin San Juan - Belgrano Argentyna Primera Division
23 kwi 23:00 Deportivo Municipal - Alianza Lima Peru Primera Division
23 kwi 23:00 Deportivo Tachira - Caracas Wenezuela Primera Division
23 kwi 23:15 Oriente Petrolero - Universitario de Sucre Boliwia Apertura
23 kwi 23:15 River Plate - Sarmiento Argentyna Primera Division
23 kwi 23:30 Campinense - Treze Brazylia Campeonato Paraibano
24 kwi 00:00 Minnesota United - Colorado Rapids USA MLS
24 kwi 00:30 Central Cordoba de Santiago - Godoy Cruz Argentyna Primera Division
24 kwi 01:15 Arsenal de Sarandi - Independiente Argentyna Primera Division
24 kwi 01:30 Huachipato - Universidad de Concepcion Chile Clausura
24 kwi 16:00 Bunyodkor Tashkent - Al Ahli Jeddah Liga Mistrzów AFC
24 kwi 16:00 Bunyodkor - Al Ahli Jeddah Liga Mistrzów AFC
24 kwi 17:00 Al Hilal Riyadh - Persepolis Liga Mistrzów AFC
24 kwi 17:30 HIFK - FC Lahti Finlandia Veikkausliiga
24 kwi 17:30 Al Wahda Abu Dhabi - Al-Rayyan SC Liga Mistrzów AFC
24 kwi 18:00 Zob Ahan - Al Ain SCC Liga Mistrzów AFC
24 kwi 19:00 Besiktas - Adanaspor Turcja Super Lig
24 kwi 19:00 AGF Aarhus - AaB Dania Superligaen
24 kwi 19:00 Haugesund - Molde Norwegia Eliteserien
24 kwi 19:00 Malmo FF - Djurgaarden Szwecja Allsvenskan
24 kwi 19:00 Sirius - Kalmar FF Szwecja Allsvenskan
24 kwi 19:45 Neuchatel Xamax - FC Zurich Szwajcaria Challenge League
24 kwi 20:15 VfB Stuttgart - Union Berlin Niemcy Bundesliga II
24 kwi 20:30 Vicenza - Novara Włochy Serie B
24 kwi 20:45 Pescara - Roma Włochy Serie A
24 kwi 20:45 Eibar - Athletic Bilbao Hiszpania La Liga
24 kwi 20:45 Le Havre - Lens Francja Ligue 2
24 kwi 20:45 Newcastle - Preston Anglia Championship
24 kwi 21:00 Moreirense - Chaves Portugalia Primeira Liga
25 kwi 02:15 Colon - CA Tigre Argentyna Primera Division
25 kwi 12:00 Suwon Bluewings - Kawasaki Frontale Liga Mistrzów AFC
25 kwi 12:00 Gamba Osaka - Adelaide United Liga Mistrzów AFC
25 kwi 12:30 Salernitana - Bari Włochy Serie B
25 kwi 13:35 Jiangsu Suning FC - Jeju United Liga Mistrzów AFC
25 kwi 14:00 Lokomoti - Tashkent - Al Taawon Buraidah Liga Mistrzów AFC
25 kwi 14:00 Eastern - Guangzhou Evergrande Liga Mistrzów AFC
25 kwi 17:30 Al Fateh SC - Esteghlal Khuzestan Liga Mistrzów AFC
25 kwi 17:45 Esteghlal - Al Ahli Dubai Liga Mistrzów AFC
25 kwi 18:00 Slaven Belupo - Dinamo Zagrzeb Chorwacja 1.HNL
25 kwi 18:00 Al Jazira SC - Lekhwiya Liga Mistrzów AFC
25 kwi 19:30 Sporting Gijon - Centro Espanyol Hiszpania La Liga
25 kwi 19:30 Sporting Gijon - Espanyol Hiszpania La Liga
25 kwi 20:00 FC Utrecht - Rezerwa - FC Den Bosch Holandia Eerste Divisie
25 kwi 20:30 Zulte-Waregem - Gent Belgia First Division A Play-off
25 kwi 20:30 Perugia - Verona Włochy Serie B
25 kwi 20:30 Standard Liege - Waasland-Beveren Belgia Liga Europy UEFA Play Off
25 kwi 20:30 Granada - Malaga Hiszpania La Liga
25 kwi 21:00 Angers - Guingamp Puchar Francji
25 kwi 21:30 Atletico Madryt - Villarreal Hiszpania La Liga
25 kwi 22:15 Deportes Iquique - Zamora Copa Libertadores
26 kwi 00:30 Atlético Tucumán - Jorge Wilstermann Copa Libertadores
26 kwi 02:00 San Lorenzo - Universidad Catolica Copa Libertadores
26 kwi 12:30 Urawa Red Diamonds - Western Sydney Wanderers Liga Mistrzów AFC
26 kwi 12:30 Ulsan Hyundai - Kashima Antlers Liga Mistrzów AFC
26 kwi 13:30 Shanghai SIPG - FC Seoul Liga Mistrzów AFC
26 kwi 14:30 Muang Thong United - Brisbane Roar Liga Mistrzów AFC
26 kwi 16:00 NK Lokomotiva Zagreb - Istra 1961 Chorwacja 1.HNL
26 kwi 19:00 AFC Eskilstuna - Ostersunds FK Szwecja Allsvenskan
26 kwi 19:00 GIF Sundsvall - Elfsborg Szwecja Allsvenskan
26 kwi 19:00 IFK Goteborg - Hammarby Szwecja Allsvenskan
26 kwi 19:00 Orebro - BK Hacken Szwecja Allsvenskan
26 kwi 19:30 Barcelona - Osasuna Hiszpania La Liga
26 kwi 20:30 Club Brugge - KV Oostende Belgia First Division A Play-off
26 kwi 20:30 Mouscron-Peruwelz - Lokeren Belgia Liga Europy UEFA Play Off
26 kwi 20:30 Eupen - Genk Belgia Liga Europy UEFA Play Off
26 kwi 20:30 Leganes - Las Palmas Hiszpania La Liga
26 kwi 20:30 Valencia - Real Sociedad Hiszpania La Liga
26 kwi 21:05 PSG - Monako Puchar Francji
26 kwi 21:30 Deportivo La Coruna - Real Madryt Hiszpania La Liga
27 kwi 00:30 Atletico MG - Libertad Asuncion Copa Libertadores
27 kwi 00:45 Sport Recife - Santa Cruz FC Brazylia Copa Nordeste
27 kwi 02:00 The Strongest - Real Potosi Boliwia Apertura
27 kwi 02:00 FBC Melgar - Independiente Medellin Copa Libertadores
27 kwi 04:00 Pachuca - Tigres Liga Mistrzów CONCACAF
27 kwi 19:00 AIK - Sirius Szwecja Allsvenskan
27 kwi 19:00 Halmstad - Djurgarden Szwecja Allsvenskan
27 kwi 19:00 Kalmar FF - Malmo FF Szwecja Allsvenskan
27 kwi 19:00 IFK Norrkoping - Jonkopings Sodra Szwecja Allsvenskan
27 kwi 19:30 Alaves - Eibar Hiszpania La Liga
27 kwi 20:30 Anderlecht - Charleroi Belgia First Division A Play-off
27 kwi 20:30 Sevilla - Celta Vigo Hiszpania La Liga
27 kwi 21:30 Athletic Bilbao - Real Betis Hiszpania La Liga
28 kwi 01:30 EC Vitoria - EC Bahia Brazylia Copa Nordeste
28 kwi 02:00 Emelec - River Plate Copa Libertadores
28 kwi 02:45 Sport Boys Warnes - Godoy Cruz Copa Libertadores
28 kwi 02:45 Gremio RS - Guarani Asuncion Copa Libertadores
28 kwi 13:35 Guangzhou R&F - Guizhou Hengfeng Zhicheng Chiny Super League
28 kwi 16:00 Al Shabab Al Arabi - Al Dhafra SCC ZEA Premier League
28 kwi 16:00 Dibba Al Fujairah - Al Wasl SC ZEA Premier League
28 kwi 18:00 Vysocina Jihlava - FC Brno Czechy 1. Liga
28 kwi 18:00 Odense BK - AC Horsens Dania Superligaen
28 kwi 18:30 St Pauli - Heidenheim Niemcy Bundesliga II
28 kwi 18:30 Bochum - Dynamo Dresden Niemcy Bundesliga II
28 kwi 18:30 Union Berlin - Sandhausen Niemcy Bundesliga II
28 kwi 18:30 FC Blau Weiss Linz - SV Horn Austria Erste Liga
28 kwi 18:30 SV Kapfenberg - Austria Lustenau Austria Erste Liga
28 kwi 18:30 FAC Team fur Wien - FC Liefering Austria Erste Liga
28 kwi 18:45 Al Nasr SC - Baniyas SC ZEA Premier League
28 kwi 18:45 Emirates Club RAK - Al Ittihad Kalba ZEA Premier League
28 kwi 19:45 Lucerne - Basel Szwajcaria Super League
28 kwi 20:00 FC Dordrecht - FC Emmen Holandia Eerste Divisie
28 kwi 20:00 PSV - Rezerwa - Telstar Holandia Eerste Divisie
28 kwi 20:00 VVV - Ajax - Rezerwa Holandia Eerste Divisie
28 kwi 20:00 RKC - Fortuna Sittard Holandia Eerste Divisie
28 kwi 20:00 De Graafschap - Achilles 29 Holandia Eerste Divisie
28 kwi 20:00 NK Domzale - NK Rudar Velenje Słowenia Prva Liga
28 kwi 20:15 FK Pribram - Sparta Praga Czechy 1. Liga
28 kwi 20:15 Randers FC - Esbjerg Dania Superligaen
28 kwi 20:30 Bayer Leverkusen - Schalke Niemcy Bundesliga I
28 kwi 20:30 Standard Liege - Union Saint Gilloise Belgia Liga Europy UEFA Play Off
28 kwi 20:30 Wiener Neustadt - WSG Swarovski Wattens Austria Erste Liga
28 kwi 20:45 Ross County - Inverness CT Szkocja Premiership
28 kwi 20:45 Cardiff - Newcastle Anglia Championship
29 kwi 01:30 Toronto FC - Houston Dynamo USA MLS
29 kwi 13:00 Rangers - Celtic Szkocja Premiership
29 kwi 13:00 Nurnberg - VfB Stuttgart Niemcy Bundesliga II
29 kwi 13:00 Karlsruhe - Kaiserslautern Niemcy Bundesliga II
29 kwi 13:00 Arminia Bielefeld - Greuther Furth Niemcy Bundesliga II
29 kwi 15:30 Lokomoti - Moskwa - Rubin Kazan Rosja Premier League
29 kwi 16:00 Midtjylland - FC Nordsjaelland Dania Superligaen
29 kwi 16:00 Hammarby - AFC Eskilstuna Szwecja Allsvenskan
29 kwi 17:00 FC Fasta - Zlín - Mlada Boleslav Czechy 1. Liga
29 kwi 18:00 Terek Grozny - Ural Rosja Premier League
29 kwi 18:00 Genk - KV Kortrijk Belgia Liga Europy UEFA Play Off
29 kwi 18:15 Dundee Utd - Dumbarton Szkocja Championship
29 kwi 20:00 Lokeren - Eupen Belgia Liga Europy UEFA Play Off
29 kwi 20:15 Viktoria Plzen - Dukla Praha Czechy 1. Liga
29 kwi 20:30 Lierse - KV Mechelen Belgia Liga Europy UEFA Play Off
29 kwi 21:00 Montreal Impact - Vancouver Whitecaps USA MLS

Tenis

23 kwi 07:30 Shuai Peng - Qiang Wang WTA Zhengzhou
23 kwi 08:00 Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana - Marco Chiudinelli/Franko Skugor Challenger Taipei MD
23 kwi 09:30 Tatsuma Ito - Yen-Hsun Lu Challenger Taipei
23 kwi 10:00 Simona Halep - Johanna Konta Fed Cup 2017
23 kwi 10:30 Valentyna Ivakhnenko - Georgina G-Perez ITF Kobiety Santa Margherita
23 kwi 11:00 Angelique Kerber - Elina Svitolina Fed Cup 2017
23 kwi 11:00 Aliaksandra Sasnovich - Timea Bacsinszky Fed Cup 2017
23 kwi 11:30 Irina-Camelia Begu - Heather Watson Fed Cup 2017
23 kwi 11:30 Rohan Bopanna/Pablo Cuevas - Feliciano Lopez/Marc Lopez ATP Monte Carlo MD
23 kwi 12:00 Kristina Mladenovic - Sara Sorribes Tormo Fed Cup 2017
23 kwi 12:30 Julia Goerges - Lesia Tsurenko Fed Cup 2017
23 kwi 12:30 Aryna Sabalenka - Viktorija Golubic Fed Cup 2017
23 kwi 13:00 Aleksandra Krunic - Daria Gavrilova Fed Cup 2017
23 kwi 13:00 Sorana Cirstea/Monica Niculescu - Jocelyn Rae/Laura Robson Fed Cup 2017
23 kwi 13:00 Jana Cepelova - Kiki Bertens Fed Cup 2017
23 kwi 13:30 Elena Vesnina - Elise Mertens Fed Cup 2017
23 kwi 13:30 Pauline Parmentier - Silvia Soler-Espinosa Fed Cup 2017
23 kwi 14:00 Laura Siegemund/Carina Witthoeft - Nadiia Kichenok/Olga Savchuk Fed Cup 2017
23 kwi 14:00 Olga Govortsova/Vera Lapko - Belinda Bencic/Martina Hingis Fed Cup 2017
23 kwi 14:30 Albert Ramos-Vinolas - Rafael Nadal ATP Monte Carlo
23 kwi 14:30 Ivana Jorovic - Ashleigh Barty Fed Cup 2017
23 kwi 14:30 Rebecca Sramkova - Richel Hogenkamp Fed Cup 2017
23 kwi 15:00 Anastasia Pavlyuchenkova - Alison Van Uytvanck Fed Cup 2017
23 kwi 15:00 Alize Cornet/Amandine Hesse - Maria Jose Martinez Sanchez/Olga Saez Larra Fed Cup 2017
23 kwi 16:00 Aleksandra Krunic/Nina Stojanovic - Ashleigh Barty/Casey Dellacqua Fed Cup 2017
23 kwi 16:00 Jana Cepelova/Kristina Kucova - Cindy Burger/Arantxa Rus Fed Cup 2017
23 kwi 16:30 Anna Blinkova/Daria Kasatkina - An-Sophie Mestach/Maryna Zanevska Fed Cup 2017
23 kwi 17:00 Coco Vandeweghe - Katerina Siniakova Fed Cup 2017
23 kwi 18:00 Francoise Abanda - Yulia Putintseva Fed Cup 2017
23 kwi 18:30 Shelby Rogers - Marketa Vondrousova Fed Cup 2017
23 kwi 19:30 Bianca Andreescu - Yaroslava Shvedova Fed Cup 2017
23 kwi 20:00 Lauren Davis/Bethanie Mattek-Sands - Denisa Allertova/Kristyna Pliskova Fed Cup 2017
23 kwi 21:00 Gabriela Dabrowski/Katherine Sebo - vs Yaroslava Shvedova/Galina Voskoboeva Fed Cup 2017

Koszykówka

23 kwi 08:00 Chiba Jets - Sendai 89ers Japonia B League 1
23 kwi 08:32 Anyang KGC - Seoul Thunders Korea KBL
23 kwi 10:00 Singapore Slingers - Hong Kong Eastern Liga ABL ASEAN
23 kwi 10:30 Mahindra Floodbuster - Globalport Batang Pier PBA CUP
23 kwi 11:10 Enisey Krasnoyarsk - Khimki Moscow Region VTB United League
23 kwi 12:00 Capo D'Orlando - Sidigas Avellino Włochy Lega 1
23 kwi 12:30 FIATC Joventut - Bizkaia Bilbao Hiszpania Liga ACB
23 kwi 12:30 Gran Canaria - Estudiantes Hiszpania Liga ACB
23 kwi 12:45 Talk N Text - Barangay Ginebra San Miguel PBA CUP
23 kwi 14:00 Ardita Juventus 1906 U20 - Nevezis Litwa LKL
23 kwi 14:00 Juventus - Nevezis Litwa LKL
23 kwi 14:00 Satria Muda - CLS Knights Surabaya Indonezja IBL
23 kwi 15:00 Sheffield Sharks - Newcastle Eagles British Basketball League
23 kwi 15:00 Neptunas - Dzukija Alytus Litwa LKL
23 kwi 15:00 Lokomoti - Kuban - Tsmoki Minsk VTB United League
23 kwi 15:00 Avtodor Sarato - vs VEF Riga VTB United League
23 kwi 15:30 Siauliai - Vytautas Litwa LKL
23 kwi 15:30 NY Phantoms Braunschweig - Wuerzburg Niemcy Bundesliga
23 kwi 15:30 Telekom Bonn - BG Gottingen Niemcy Bundesliga
23 kwi 16:00 Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Litwa LKL
23 kwi 17:00 Leicester Riders - Worcester Wolves British Basketball League
23 kwi 17:00 Surrey Scorchers - Bristol Flyers British Basketball League
23 kwi 17:00 Barcelona - Unicaja Málaga Hiszpania Liga ACB
23 kwi 18:00 Glasgow Rocks - London Lions British Basketball League
23 kwi 18:00 Manchester Giants - Plymouth Raiders British Basketball League
23 kwi 18:00 Rio Natura Monbus - UCAM Murcia Hiszpania Liga ACB
23 kwi 18:30 Cheshire Phoenix - Leeds Force British Basketball League
23 kwi 18:30 Monako - Limoges Francja Pro A
23 kwi 19:00 Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers NBA
23 kwi 20:45 Olimpia Milano - Reggio Emilia Włochy Lega 1
23 kwi 21:30 Oklahoma City Thunder - Houston Rockets NBA
24 kwi 00:30 Chicago Bulls - Boston Celtics NBA
24 kwi 03:00 Utah Jazz - LA Clippers NBA
25 kwi 01:05 Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
25 kwi 02:05 Atlanta Hawks - Washington Wizards NBA
25 kwi 19:00 Science City Jena - Oldenburg Niemcy Bundesliga
25 kwi 19:45 Fenerbahce - Panathinaikos Euroliga
25 kwi 20:30 Nanterre - Chalon Puchar Europy FIBA
25 kwi 21:00 Baskonia - Cska Moskwa Euroliga
26 kwi 12:00 Seoul Thunders - Anyang KGC Korea KBL
26 kwi 17:30 Dzukija Alytus - Vytautas Litwa LKL
26 kwi 17:30 Neptunas - Siauliai Litwa LKL
26 kwi 17:30 Nevezis - Lietkabelis Litwa LKL
26 kwi 17:30 Pieno Zvaigzdes - Lietuvos rytas Litwa LKL
26 kwi 17:30 Żalgiris - Juventus Litwa LKL
26 kwi 18:30 Anadolu Efes - Olympiacos Euroliga
26 kwi 20:15 Darussafaka - Real Madryt Euroliga
26 kwi 20:30 Leuven Bears - Mons-Hainaut Belgia Basketball League
28 kwi 12:00 Kawasaki Brave Thunders - Yokohama B-Corsairs Japonia B League 1
28 kwi 18:00 Banvit - Monako Koszykówka Champions League
28 kwi 20:30 Rasta Vechta - BG Gottingen Niemcy Bundesliga
28 kwi 20:30 S.Oliver Wurzburg - Science City Jena Niemcy Bundesliga
28 kwi 20:30 Giessen 46ers - Telekom Bonn Niemcy Bundesliga
28 kwi 20:45 Dijon - Chalon Francja Pro A
28 kwi 21:00 Iberostar Tenerife - Venezia Koszykówka Champions League
29 kwi 08:00 Tochigi Brex - Chiba Jets Japonia B League 1
29 kwi 11:00 Sendai 89ers - Tokyo Alvark Japonia B League 1
29 kwi 19:00 Valencia - Rio Natura Monbus Hiszpania Liga ACB
29 kwi 19:00 Real Betis - Barcelona Hiszpania Liga ACB

Hokej

23 kwi 21:05 Boston Bruins - Ottawa Senators NHL
24 kwi 01:05 Toronto Maple Leafs - Washington Capitals NHL
24 kwi 19:15 HV 71 - Brynäs IF Szwecja SHL

Siatkówka

23 kwi 12:00 Yenisey Krasnoyarsk - Belogorie Belgorod Rosja Superliga 23/04
23 kwi 15:00 Nova Novokuybyishevsk - Lokomoti - Novosibirsk Rosja Superliga 23/04
23 kwi 15:00 Gazprom Yugra - Kuzbass Kemerowo Rosja Superliga 23/04
23 kwi 15:30 Ural UFA - Fakel Novyi Urengoy Rosja Superliga 23/04
23 kwi 15:30 VFB Friedrichshafen - Berlin Volleys Niemcy Bundesliga 23/04
26 kwi 20:30 Modena - Kobiety - Conegliano - Kobiety Włochy A1 Kobiety 26/04

Badminton

23 kwi 07:40 Yixin Bao/Xiaohan Yu - Jinhua Tang/Yaqiong Huang China Masters WD
23 kwi 08:20 Hung Ling Chen/Chi-Lin Wang - Takuto Inoue/Yuki Kaneko China Masters MD
23 kwi 09:00 Min Chun Liao/Hsiao Huan Chen - Yilyu Wang/Dongping Huang China Masters XD
23 kwi 09:40 Bin Qiao - Houwei Tian China Masters
23 kwi 12:00 Jim Middelburg/Myke Halkema - Anton Kaisti/Jenny Nystrom Dutch Int. XD
23 kwi 12:30 Luise Heim - Irina Amalie Andersen Dutch Int. Kobiety
23 kwi 13:00 Anand Pawar - Kalle Koljonen Dutch Int.
23 kwi 13:30 Debora Jille/Imke Van Der Aar - Cisita Joity Jansen/Birgit Overzier Dutch Int. WD
23 kwi 14:00 Jim Middelburg/Russell Muns - Oliver Leydon-Davis/Lasse Moelhede Dutch Int. MD
23 kwi 14:00 Jim Middleburg/Russell Muns - Oliver Leydon-Davis/Lasse Moelhede Dutch Int. MD

Rugby League

23 kwi 08:00 Wests Tigers - Canterbury Bulldogs NRL
25 kwi 08:00 Sydney Roosters - St George/Illawarra Dragons NRL
25 kwi 11:00 Melbourne Storm - New Zealand Warriors NRL
27 kwi 11:50 Brisbane Broncos - Penrith Panthers NRL
28 kwi 10:00 South Sydney Rabbitohs - Manly Sea Eagles NRL
28 kwi 11:50 North Queensland Cowboys - Parramatta Eels NRL
29 kwi 07:00 Gold Coast Titans - Newcastle Knights NRL
29 kwi 09:30 Canterbury Bulldogs - Canberra Raiders NRL
29 kwi 11:30 Wests Tigers - Cronulla Sharks NRL

Tenis stołowy

23 kwi 08:00 Tianwei Feng - Kasumi Ishikawa Korea Open Kobiety
23 kwi 08:45 Timo Boll - Patrick Franziska Korea Open

Siatkówka plażowa

23 kwi 08:00 Victoria Bieneck/Isabel Schneider - Maria Antonelli/Carolina Horta Maximo FIVB Xiamen Open Kobiety
23 kwi 09:15 Yuanyuan Wang/Yuan Yue - Seixas De Freitas Barbara/Alves Fernanda FIVB Xiamen Open Kobiety
23 kwi 10:30 Daniele Lupo/Paolo Nicolai - Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen FIVB Xiamen Open

Snooker

23 kwi 11:00 Neil Robertson - Marco Fu Mistrzostwa Świata 2017
23 kwi 11:00 Barry Hawkins - Graeme Dott Mistrzostwa Świata 2017

Darts

23 kwi 13:00 Michael van Gerwen - Adam Hunt European Tour 3 2017
23 kwi 13:30 Ian White - Mervyn King European Tour 3 2017
23 kwi 14:00 Simon Whitlock - Rob Cross European Tour 3 2017
23 kwi 14:30 Benito Van De Pas - Joe Cullen European Tour 3 2017
23 kwi 15:00 Peter Wright - Cristo Reyes European Tour 3 2017
23 kwi 15:30 Dimitri van den Bergh - Gerwyn Price European Tour 3 2017
23 kwi 16:00 Dave Chisnall - Jelle Klaasen European Tour 3 2017
23 kwi 16:30 Mensur Suljovic - Stephen Bunting European Tour 3 2017

Wyścigi konne

23 kwi 14:50 1.50 Wincanton (Wyścig 1) Wincanton
23 kwi 15:00 2.00 Stratford (Wyścig 1) Stratford
23 kwi 15:10 2.10 Wetherby (Wyścig 1) Wetherby
23 kwi 15:15 2.15 Navan (Wyścig 1) Navan
23 kwi 15:20 2.20 Wincanton (Wyścig 2) Wincanton
23 kwi 15:30 2.30 Stratford (Wyścig 2) Stratford
23 kwi 15:40 2.40 Wetherby (Wyścig 2) Wetherby
23 kwi 15:45 2.45 Navan (Wyścig 2) Navan
23 kwi 15:50 2.50 Wincanton (Wyścig 3) Wincanton
23 kwi 16:00 3.00 Stratford (Wyścig 3) Stratford
23 kwi 16:10 3.10 Wetherby (Wyścig 3) Wetherby
23 kwi 16:20 3.20 Navan (Wyścig 3) Navan
23 kwi 16:25 3.25 Wincanton (Wyścig 4) Wincanton
23 kwi 16:35 3.35 Stratford (Wyścig 4) Stratford
23 kwi 16:45 3.45 Wetherby (Wyścig 4) Wetherby
23 kwi 16:55 3.55 Navan (Wyścig 4) Navan
23 kwi 17:00 4.00 Wincanton (Wyścig 5) Wincanton
23 kwi 17:10 4.10 Stratford (Wyścig 5) Stratford
23 kwi 17:20 4.20 Wetherby (Wyścig 5) Wetherby
23 kwi 17:25 4.25 Navan (Wyścig 5) Navan
23 kwi 17:30 4.30 Wincanton (Wyścig 6) Wincanton
23 kwi 17:40 4.40 Stratford (Wyścig 6) Stratford
23 kwi 17:50 4.50 Wetherby (Wyścig 6) Wetherby
23 kwi 17:55 4.55 Navan (Wyścig 6) Navan
23 kwi 18:00 5.00 Wincanton (Wyścig 7) Wincanton
23 kwi 18:10 5.10 Stratford (Wyścig 7) Stratford
23 kwi 18:20 5.20 Wetherby (Wyścig 7) Wetherby
23 kwi 18:25 5.25 Navan (Wyścig 7) Navan

Piłka ręczna

23 kwi 17:00 Pick Szeged - PSG Handball Liga Mistrzów
23 kwi 17:30 THW Kiel - FC Barcelona Liga Mistrzów

Baseball

23 kwi 19:10 CHI Cubs @ CIN Reds MLB
23 kwi 19:10 HOU Astros @ TB Rays MLB
23 kwi 19:35 ATL Braves @ PHI Phillies MLB
23 kwi 19:35 BOS Red Sox @ BAL Orioles MLB
23 kwi 19:35 NY Yankees @ PIT Pirates MLB
23 kwi 20:10 STL Cardinals @ MIL Brewers MLB
23 kwi 20:10 CLE Indians @ CHI White Sox MLB
23 kwi 20:10 DET Tigers @ MIN Twins MLB
23 kwi 21:05 KC Royals @ TEX Rangers MLB
23 kwi 21:10 SF Giants @ COL Rockies MLB
23 kwi 21:35 TOR Blue Jays @ LA Angels MLB
23 kwi 22:05 SEA Mariners @ OAK Athletics MLB
23 kwi 22:10 LA Dodgers @ ARI Diamondbacks MLB
23 kwi 22:40 MIA Marlins @ SD Padres MLB
24 kwi 02:00 WAS Nationals @ NY Mets MLB

Kręgle

24 kwi 09:00 Andrew Ware - Neil Smith Bowls Grand Prix 2017
24 kwi 10:00 Neil Smith - Tim Stone Bowls Grand Prix 2017
24 kwi 11:00 Tim Stone - Andrew Ware Bowls Grand Prix 2017

Netball

24 kwi 09:40 Central Pulse - Northern Mystics ANZ Premiership
26 kwi 09:40 Northern Stars - Southern Steel ANZ Premiership

 

 

Obstawianie na żywo

Nic nie dostarcza takich emocji jak obstawianie meczy na żywo (live betting). Jednak aby obstawianie live miało jakikolwiek sens niezbędna jest transmisja wideo wydarzenia. Bez podglądu przebiegu meczu obstawianie na żywo to zwykły hazard i prędzej czy później spowoduję utratę pieniędzy.

W bet365 możesz jednocześnie śledzić przebieg meczu i zawierać zakłady na żywo, oferta zakładów live bet365 pokrywa aż 75% oferty przedmeczowej i jest zdecydowanie najlepsza na rynku.

Zarówno zakłady na żywo jak i transmisje online meczy dostępne są w wersji mobilnej na telefony i tablety.

Obstawiaj na żywo w bet365

Zakłady na mobilne w bet365