10 EUR - Zakład na żywo na Roma v Real Madryt

Betclic

W środę 17. lutego, Roma zmierzy się z Realem Madryt w meczu Ligi Mistrzów i aby zwiększyć emocje Betclic oferujemy fantastyczny zakład na żywo. 

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Roma v Real Madryt, a otrzymasz od Betclic zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 10€) na ten wielki mecz. 

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. 

Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to Betclic zwróci Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 10 EUR). Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. 

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Betclic, przeczytaj opinie o Betclic lub przejdź na stronę Betclic i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Betclic

Skomentuj aktualność 10 EUR - Zakład na żywo na Roma v Real Madryt

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole