Arsenal - Bayern z bonusem w Oddsring

Arsenal - Bayern z bonusem w Oddsring

W poprzednim spotkaniu tych drużyn Bayern nie pozostawił wątpliwości, która z nich była w lepszej dyspozycji. Jednak przebieg meczu rewanżowego może być zupełnie inny - czy niemal pewni awansu do kolejnej rundy koledzy Lewandowskiego 'odpuszczą' to spotkanie i dadzą szansę Arsenalowi na odzyskanie twarzy?

Czy Bayern potwierdzi, że wynik 5-1 z poprzedniego meczu nie był kwestą szczęścia, a różnicy w klasie klubów? Zdaniem Oddsring każdy scenariusz jest możliwy, więc możesz u nich obstawić ten mecz z bonusem 50% - jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN!

Jak odebrać bonus?

  1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Arsenal - Bayern.
  2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
  3. Aby otrzymać bonus napisz do Oddsring na adres info-pl@oddsring.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a oni dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Warunki promocji

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Oddsring, przeczytaj opinie o Oddsring lub przejdź na stronę Oddsring i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Oddsring

Skomentuj aktualność Arsenal - Bayern z bonusem w Oddsring

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole