Arsenal - Bayern z bonusem w

Ocena 0/5 | 0 głosów

W poprzednim spotkaniu tych drużyn Bayern nie pozostawił wątpliwości, która z nich była w lepszej dyspozycji. Jednak przebieg meczu rewanżowego może być zupełnie inny - czy niemal pewni awansu do kolejnej rundy koledzy Lewandowskiego 'odpuszczą' to spotkanie i dadzą szansę Arsenalowi na odzyskanie twarzy?

Czy Bayern potwierdzi, że wynik 5-1 z poprzedniego meczu nie był kwestą szczęścia, a różnicy w klasie klubów? Zdaniem bukmacher każdy scenariusz jest możliwy, więc możesz u nich obstawić ten mecz z bonusem 50% - jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN!

Jak odebrać bonus?

 1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Arsenal - Bayern.
 2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
 3. Aby otrzymać bonus napisz do bukmacher na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a oni dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Warunki promocji

 • Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym na mecz Arsenal Londyn – Bayern Monachium, który odbędzie się 7 marca 2017 roku.
 • Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie na ten mecz zakład w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.
 • Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługi Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
 • Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 • Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu lub/oraz wysłania prośby o przyznanie bonusu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
 • W promocji mogą wziąć udział wyłącznie gracze, którzy dokonali przynajmniej jednej wpłaty własnej na konto gracza w serwisie bukmacher.
 • Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony na mecz Arsenal Londyn – Bayern Monachium zakład sportowy, jeśli zostanie on w całości rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona (także poprzez opcję Cash out) ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o kursie łącznym min 2.0, zawierające zakład składowy na mecz Arsenal Londyn – Bayern Monachium bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
 • bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak na przykład obstawianie wykluczających się wyników tego samego meczu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 • Bonus jest dostępny wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.
 • Zakłady systemowe, zakłady gdzie stawka została zwrócona z jakiegokolwiek powodu (zakłady rozliczone po kursie 1.00) oraz zakłady stawiane na wykluczające się wyniki tego samego spotkania nie będą uwzględniane przy naliczaniu obrotu bonusami. W przypadku zawierania serii zakładów na to samo wydarzenie/rynek, jedynie pierwszy postawiony zakład będzie wliczany do wymagań obrotu bonusem.
 • bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 • bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 • Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 •  Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Arsenal - Bayern z bonusem w

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
LV BET baner
LV BET baner