Betsson i Betsafe wracają do Polski

Ocena 2,38/5 | 13 głosów

Z dniem 1 lutego 2018 roku bukmacherzy Betsson i Betsafe wracają na rynek Polski.

Obydwie firmy bukmacherskie z grupy Betsson wycofały się wcześniej z rynku polskiego wraz z wejściem w życie nowelizacji ustawy hazardowej 1 kwietnia 2017 roku. Od tamtego czasu rezydenci Polski nie mogli obstawiać zakładów bukmacherskich w ich serwisach internetowych.

Sytuacja ta zmienia się wraz z 1 lutego 2018 roku, Betsafe i Betsson ponownie otwierają się na polskich graczy. Rejestracje nowych kont z Polski są możliwe, typowanie zakładów jest dostępne.

Co z ustawą hazardową?

Jednak aby nie było zbyt pięknie... akceptacja polskich graczy przez bukmacherów Betsson i Betsafe nie oznacza wcale, że otrzymali oni polską licencję na zakłady bukmacherskie. W rejestrze stron zakazanych nadal widnieją domeny tych bukmacherów i zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową typowanie w ich serwisach nie jest zgodne z prawem. Dostęp do ich oferty więc nadal będzie mocno utrudniony.

Zmieniło się jednak to, że teraz bukmacherzy akceptują Polaków czyli podobnie jak Unibet, Expekt, Bet-at-Home uważają zakazy ustawy hazardowej za bezzasadne. Można też podejrzewać, że otwarcie strony internetowej wiąże się z  planami zakupu licencji polskiego Ministra Finansów i legalnego wejścia na rynek polski. Czy tak się stanie zobaczymy wkrótce.

Obecnie żaden z tych bukmacherów nie posiada aktywnego bonusu powitalnego na rynek Polski więc zalecamy wstrzymać się od rejestracji nowych kont do czasu pojawienia się oferty powitalnej. Bukmacherzy Betsson i Betsafe znani byli z atrakcyjnych bonusów zatem z pewnością niebawem pojawią się ciekawe oferty, tym bardziej że 2018 to rok Mistrzostw Świata.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Betsson, przeczytaj opinie o Betsson lub przejdź na stronę Betsson i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Betsson

Skomentuj aktualność Betsson i Betsafe wracają do Polski

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 2,38/5 | 13 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole