Bonus na ME w piłce ręcznej w

Ocena 0/5 | 0 głosów

W piątek 15. stycznia w Polsce rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Ten turniej to doskonała okazja na pomnożenie swojego budżetu.

Przed nami 48 spotkań i mnóstwo możliwości zakładów. W meczu otwarcia nasza reprezentacja zmierzy się z Serbią. Wszyscy liczymy oczywiście na udany początek i pewne zwycięswo Polaków. W piątek zagra także dwóch faworytów do walki o końcowe zwyciętwo, to Francuzi i Chorwaci. Ci pierwsi zmierzą się z ekipą Macedonii, a drudzy z Białorusią. Jeśli postawisz 111 złotych, czyli tyle ile wynosi maksymalny zwrot za pierwszy przegrany zakład w bukmacher, na zwycięstwa tych trzech faworytów z handicapem (odpowiednio Polska -2,5, Francja -5,5 i Chorwacja -5) to możesz wygrać 530 złotych!

Pierwszy zakład dla nowych klientów w bukmacher jest zakładem bez żadnego ryzyka, więc na pewno warto go postawić! Jeśli nie trafisz otrzymasz zwrot środków, które możesz od razu wypłacić! W bukmacher znajdziesz także fajną promocję na ten turniej, gdzie za 5 postawionych zakładów na piłkę ręczną otrzymasz w prezencie 20 złotych! Oferta na pewo skusi nie tylko fanów “szczypiorniaka”, bo dziennie można otrzymać nawet do 100 złotych! Więcej szczegółów znajdziesz tu na stronie bukmacher.

Odbierz bonus na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej!

Wnieś minimum 5 zakładów na mecze Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych (min. kurs 1,50, min. stawka 20 zł), a otrzymasz bonus!

Odbierz bonus w bukmacher

Możesz otrzymać 5 bonusów 20 zł dziennie, łącznie 100 zł / dzień!

 1. Promocja jest przeznaczona dla graczy posiadających konto w bukmacher. Gracze muszą zarejestrować się na stronie promocji, aby móc z niej skorzystać.
 2. Uczestnicy promocji muszą wnieść 5 zakładów kwalifikujących, aby otrzymać bonus.
 3. Zakład kwalifikujący to zakład przedmeczowy lub live, pojdynczy lub wielokrotny na spotkania Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn (15.01-31.01.2016). Minimalny kurs każdego zakładu musi wynieść 1,50, a minimalna stawka 20 zł.
 4. Anulowane zakłady i zakłady systemowe nie będą brane pod uwagę w promocji.
 5. Po wniesieniu 5 zakładów kwalifikujących, gracz otrzyma bonus w wysokości 20 zł.
 6. Gracze mogą otrzymać maksymalnie 5 bonusów 20 zł dziennie.
 7. Bonusy będą przyznawane jeden dzień roboczy po rozstrzygnięciu zakładów kwalifikujących.
 8. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych bukmacher. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia).
 9. Obrót bonusem zostaje naliczany od momentu przyznania bonusu na konto.
 10. Jeśli bonus nie zostanie obrócony wymaganą liczbę razy w ciągu 180 dni, niewykorzystana część bonusu oraz wygrane uzyskane przy pomocy bonusu zostaną usunięte z konta gracza.
 11. Bonus nie może zostać wykorzystany w połączeniu z innymi ofertami.
 12. bukmacher nie jest w żaden sposób powiązany z organizatorami Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Bonus na ME w piłce ręcznej w

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
LV BET baner
LV BET baner