Bonusy w na Mistrzostwa w piłce ręcznej

Ocena 0/5 | 0 głosów

W środę zakończyła się pierwsza faza Mistrzostw Europy 2016 w piłce ręcznej mężczyzn.

Polska zakończyła ją z kompletem zwycięstw. W polskim obozie czuć zadowolenie po pierwszym etapie rozgrywek. Ci, którzy postawili na wygraną Polaków w każdym z meczy już liczą zarobione pieniądze.

Przed nami kolejna runda spotkań, a na początek dość ciężki mecz z zespołem Norwegii. Stawiając na Polaków 50 złotych, otrzymasz wygraną 72.5. Jeśli jednak chcesz wygrać więcej możesz to zrobić bez ryzyka z promocją Cashback w bukmacher. Stawiając 111 złotych na „1” Niemcy z Węgrami, „1” na Szwecję w meczu z Rosją oraz „powyżej 27.5 bramki” zdobyte przez zespół Polski z Norwegią „wyciągniesz" 531 złotych, czyli 420 złotych zarobku! W przypadku braku szczęścia, bukmacher zwróci postawioną na tym kuponie stawkę! To jeszcze nic, otrzymany Cashback można od razu wypłacić z konta gracza! 

Na tym nie koniec! Ponieważ jesteśmy gospodarzami Mistrzostw Europy, bukmacher przygotował specjalnie na tą okazję dodatkowy Bonus. Można zarobić, aż 100 złotych dziennie, robiąc to co się lubi, czyli stawiając zakłady na piłkę ręczną. Szczegóły tutaj.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Bonusy w na Mistrzostwa w piłce ręcznej

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner