Bukmacher pod domeną eu.football

Ocena 1,8/5 | 5 głosów

Pomimo niedawnej informacji o odrzuceniu skargi w sprawie ustawy hazardowej przez Komisję Europejską część zagranicznych bukmacherów w dalszym ciągu nie przyjmuje do swojej świadomości wytycznych ustawy hazardowej.  

Bukmacher Betclic wciąż trzyma się stanowiska, że rząd Polski bezprawnie blokuje dostęp do jego witryny internetowej.

Swoim użytkownikom bukmacher wysłał następującą informację:

Przypominamy Ci, że bukmacher działa obecnie na nowej domenie eu.bukmacher.football oraz jej wersji mobilnej m.bukmacher.football.

Pamiętaj, że środki finansowe są zawsze u nas bezpieczne. Jednocześnie przypominamy, że jako konsument podlegasz prawu o ochronie danych osobowych zgodnie z przepisami Malta Gaming Authority, która opiera się na dyrektywie Unii Europejskiej o ochronie danych.

Dodatkowo informujemy Cię, iż jesteśmy serwisem oferującym internetowe zakłady i usługi hazardowe w oparciu o licencję wydaną przez Malta Gaming Authority. Ze względu na fakt, iż nasza działalność zarejestrowana jest na Malcie, podlegamy prawu tego państwa członkowskiego Unii Europejskiej. Działamy w oparciu o swobodę świadczenia usług wewnątrz Unii Europejskiej.

Od 26 sierpnia 2017 bukmacher dla polskich graczy działał pod domeną eu.bukmacher.website, domena ta została dodana do rejestru stron niezgodnych z ustawą hazardową dopiero w dniu 6 grudnia 2017. Wprowadzenie domeny przez urzędników do rejestru zajęło więc ponad 3 miesiące a przeniesienie serwisu na nowy adres zajęło bukmacherowi kilka dni. W dniu 12 grudnia 2017 bukmacher poinformował swoich użytkowników o nowej domenie eu.bukmacher.football.

Nowa domena nie znajduje się (jeszcze) w rejestrze stron zakazanych więc jest dostępna dla użytkowników korzystających z polskich dostawców internetu. Zabawa w kotka i myszkę trwa w najepsze.

Wiadomość od bukmacher

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Komentarze i opinie

  1. Ale założyć konta już nie można ;-) :(

    • Link
  2. Można założyć, ładuje się państwo "inne":

    • Link

Skomentuj aktualność Bukmacher pod domeną eu.football

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 1,8/5 | 5 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole