Bukmacher Doxxbet kończy działalność

Doxxbet

Z dniem 1 sierpnia 2017 bukmacher Doxxbet kończy swoją działalność. Poker i kasyno też będzie niedostępne.

Doxxbet od zawsze był bukmacherem uczciwym (SBR C+), pod względem wysokości kursów i szerokości oferty był bukmacherem przeciętnym, popularny był jedynie wśród rekreacyjnych typerów i bonus hunterów. Łowcy bonusów z pewnością pamiętają rekordowy bonus powitalny 8000 PLN.

Kolejny bukmacher z niemałą historią znika z rynku. 

Doxxbet nigdy nie był popularnym bukmacherem wśród polskich graczy więc decyzja o zamknięciu raczej nie jest spowodowana nowelizacją polskiej ustawy hazardowej z 2017 roku.

Głównym rynkiem dla zakładów sportowych (ponad 90%) Doxxbet to maleńka Słowacja, tamtejsi politycy w 2016 uchwalili swoją nowelizację ustawy hazardowej (patrz ustawa hazardowa Słowacja), podnieśli podatek do 27% zysku netto, ograniczyli możliwości promocji zakładów i wprowadzili rejestr blokowanych stron. Na stronie bukmachera widnieje informacja o licencji maltańskiej Malta Gaming Authority (MGA) zatem prawdopodobnie Doxxbet wolał zrezygnować z biznesu niż wykupić drogą licencję słowacką.

To wszystko weszło w życie 1 lipca 2017 roku. Brzmi znajomo? :/

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Doxxbet, przeczytaj opinie o Doxxbet lub przejdź na stronę Doxxbet i obstawiaj zakłady.

Skomentuj aktualność Bukmacher Doxxbet kończy działalność

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole
Baner Betrally
Baner Betrally