Bukmacher TOTALbet blisko, coraz bliżej...

Ocena 0/5 | 0 głosów

Kilka dni temu Totalbet uruchomił stronę internetową pod domeną TOTALbet.pl. To nowy legalny bukmacher w Polsce, który niebawem zacznie świadczyć usługi w Internecie i punktach stacjonarnych.

TOTALbet w marcu 2018 otrzymał zgodę od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie. To ósmy legalny bukmacher w Polsce. Jak na razie niewiele wiadomo o ofercie Totalbet. Firma jest na etapie tworzenia zaplecza kadrowego oraz budowania oferty kursowej.

Marka Totalbet należy do Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, której właścicielem jest polski multimilioner, Zbigniew Benbenek.

W skład Grupy ZPR wchodzą m.in. gazeta Super Express, rozgłośnie radiowe (Eska) i kanały telewizyjne Polo TV, Eska TV, Nova TV czy VOX TV.

Zbigniew Benbenek aktywnie działał w branży hazardowej. Posiadał kasyna, salony gier i automaty. W 2009 roku brał udział w przesłuchaniach komisji śledczej do spraw afery hazardowej.

Totalbet to nowa inwestycja polskiego multimilionera. Bukmacher nie ma nic wspólnego z rumuńskim odpowiednikiem o tej samej nazwie Totalbet. To zupełnie dwa inne podmioty, choć zbieżność nazwy jest mocno niefortunna.

Nowy legalny bukmacher na polskim rynku kompletuje kadrę. Prezesem Totalbet jest Marcin Giera, który był dyrektorem ds. rozwoju kasyn w ZPR. Posadę dyrektora operacyjnego w Totalbet objął Łukasz Seweryniak (wcześniej Totolotek), a szefem marketingu będzie Maciej Tylkowski, który swego czasu pracował dla Dafabet i bwin Party Poker.

Totalbet wstrzymuje się od oficjalnych deklaracji odnośnie daty debiutu na rynku. Marcin Giera zdradził, że będzie to na pewno w 2018 roku.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera TOTALbet, przeczytaj opinie o TOTALbet lub przejdź na stronę TOTALbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w TOTALbet

Skomentuj aktualność Bukmacher TOTALbet blisko, coraz bliżej...

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
TOTALbet baner
TOTALbet baner