Bukmacherzy Betclic i Expekt z polską licencją?

Ocena 3,25/5 | 4 głosy

Wiele osób czekało na tę wiadomość. Wielki powrót jest już bardzo blisko.

Wszystko wskazuje na to, że znane marki Betclic i Expekt już niebawem powrócą legalnie do Polski. Bliźniaczy bukmacherzy należący do francuskiej firmy hazardowej Betclic Everest Limited prawdopodobnie będą dostępni dla graczy w Polsce.

W dniu 1 października 2018 roku na stronie Ministerstwa Finansów pojawił się wpis informujący o przyznaniu poskiej licencji na urządzanie zakładów wzajmenych w internecie maltańskiej spółce BEM Operations Limited, która w Polsce działa poprzez wrocławską firmę Pejot 1 Sp. z o.o.

BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

źródło finanse.mf.gov.pl

Jak to ma się do znanych polskim graczom bukmacherów? Spółka BEM Operations Limited jest w pełni kontrolowana przez światowego potentata Betclic-Everest Group. To właśnie poprzez tę spółkę Betclic w Portugalii uzyskał licencję na zakłady bukmacherskie oraz kasyno.

Teraz poprzez polską spółkę (wymóg polskiej licencji) powraca na polski rynek zakładów.

Nie wiadomo na razie czy firma reaktywuje w Polsce obydwie swoje marki bukmacherskie czy tylko Betclic ale z pewnością jest do świetna informacja dla typerów. Możliwe jest też, że operator wystartuje z całkiem nową nazwą.

Zarówno Betclic jak i Expekt miały kilka lat temu mocne pozycje wśród polskich typerów a ich cashbacki były jednymi z najlepszych promocji startowych w internecie. Dodatkowy bukmacher na pewno przyczyni się do zwiększenia konkurencji i rywalizacji pomiędzy bukmacherami co poskutkuje lepszą ofertą dla graczy. Firma Betclic Everest jest przygotowana do uruchomienia serwisów internetowych przystosowanych do graczy z Polski. Jest właścicielem domeny betclic.pl (poprzez BEM Operations Limited) oraz expekt.pl (poprzez Mangas Gaming Malta Limited).

Pozostaje teraz czekać na oficjalną informację ze stony bukmachera.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Betclic, przeczytaj opinie o Betclic lub przejdź na stronę Betclic i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Betclic

Skomentuj aktualność Bukmacherzy Betclic i Expekt z polską licencją?

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 3,25/5 | 4 głosy
Powiększ pole
Betclic banner wide