Cashback w BetRedKings na kwalifikacje Euro 2016

Ocena 0/5 | 0 głosów

Postaw u bukmachera BetRedKings co najmniej 3 zakłady na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy między 3 i 8 września, a otrzymasz 50% zwrot w przypadku przegranej do 100 €. Ten cashback jest przeznaczony zarówno dla nowych jak i obecnych graczy BetRedKings.

Zwrot jest przyznawany jako bonus na konto gracza. Aby został dodany do salda prawdziwych pieniędzy należy go trzykrotnie postawić przy kursie co najmniej 1,8 w ciągu 30 dni od otrzymania.

Zwrot jest obliczany na podstawie łącznych strat netto gracza za zakłady na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy między 3 a 8 września, a nie za każdy pojedynczy zakład. Metoda obliczania zwrotu dla gracza jest następująca:

straty - wygrane - przyznane bonusy = straty netto w danym okresie

Aby przystąpić to tej promocji, należy wnieść co najmniej 3 zakłady na mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy między 3 i 8 września w wysokości co najmniej 5 € na każdy zakład. Nie ma kursu minimalnego dla tych zakładów.

Typuj w BetRedKings

Oprócz cashbacku na eliminacje Euro 2016, BetRedKings oferuje również dwie dodatkowe oferty specjalne na mecze piłki nożnej:

  • Zakład specjalny na bezbramkowy remis ze zwrotem pieniędzy - wnieś zakład na prawidłowy wynik albo pierwszego/ostatniego/dowolnego zdobywcę bramki w dowolnym meczu piłki nożnej, a jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0, BetRedKings zwróci Ci stawkę do 15 €. 
  • Wielokrotny zakład specjalny 5-fold ze zwrotem pieniędzy - wnieś zakład wielokrotny, wybierając co najmniej 5 rozgrywek piłki nożnej, a jeśli nie trafisz tylko raz, oddamy Ci stawkę do 25 €.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Cashback w BetRedKings na kwalifikacje Euro 2016

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski