Do wygrania 15 000 EUR w ecoPayz

Do wygrania 15 000 EUR w ecoPayz

Rok 2017 był dla ecoPayz rokiem sukcesów i teraz chcą podziękować swoim aktywnym użytkownikom za zaufanie. W grudinowym konkursie ecoPayz rozdaje pulę nagród w wysokości 15 000 €!

Jak wziąć udział w losowaniu?

Skorzystaj ze swojego ecoAccount. Po prostu wpłać co najmniej 50 £/$/€ na swoje ecoAccount pomiędzy 27 listopada a 24 grudnia, co automatycznie zapewni Ci udział w cotygodniowym losowaniu nagród.

Zwiększ swoje szanse

Za każdym razem, gdy wpłacasz co najmniej 50 £/$/€, otrzymujesz tylko jeden los do tej loterii. Sprawdź, czy należysz do wylosowanych zwycięzców. Polub nas na naszych kanałach społecznościowych, aby sprawdzić, czy wygrałeś(-aś)! Nagroda w pierwszym tygodniu wynosi 25 x 100, a losowanie odbędzie się 4 grudnia. Oto wszystkie daty losowań oraz zgłoszeń do loterii:

Aby upewnić się, że weźmiesz udział w losowaniu, po prostu wpłać środki na swoje ecoAccount w okresie od dzisiaj do 24 grudnia!

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Skomentuj aktualność Do wygrania 15 000 EUR w ecoPayz

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole