Druga edycja Lucky Look w TOTALbet zakończona. Nagrody 38 761 PLN!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Zakończyła się druga edycja loterii TOTALbet Lucky Look. Przez 72 dni wylosowaliśmy 720 zwycięzców, z których 17 odebrało nagrodę. Łącznie rozdaliśmy 38 761 PLN w formie bonusu!


Codziennie w godzinach 19:00 – 20:00 nasze serwery przechodziły oblężenie. Zgodnie z zasadami Gracze logowali się, by sprawdzić, czy na ich koncie zapisana jest nagroda. Wielu musiało obejść się smakiem, ale niektórzy mogli cieszyć się z pokaźnych wygranych.

Spośród siedemnastu zwycięzców największą wygraną może pochwalić się Natalia, która odebrała 3651,21 PLN. Tego dnia odnotowaliśmy najwyższą kumulację - 36 512 PLN.

Lucky Look 2

Przypomnijmy zasady: w każdym dniu trwania promocji losowaliśmy dziesięć osób, którym zapisywaliśmy na koncie nagrodę. Aby ją odebrać, należało zalogować się na swoje konto między 19:00 a 20:00. Wartość nieodebranych nagród powiększała pulę w losowaniu w kolejnym dniu.

Promocja cieszyła się popularnością i uznaniem Graczy. Próg wejścia był właściwie żaden, bo wystarczyło zawrzeć jeden zakład w całej historii konta (także za freebet). Czy i kiedy będzie trzecia edycja? Przekonamy się wkrótce!

źródło: informacja prasowa

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera TOTALbet, przeczytaj opinie o TOTALbet lub przejdź na stronę TOTALbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w TOTALbet

Skomentuj aktualność Druga edycja Lucky Look w TOTALbet zakończona. Nagrody 38 761 PLN!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
TOTALbet baner
TOTALbet baner