EWinner z aplikacją mobilną!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Oficjalnie zakończył karierę koszykarską, ale świetnie odnajduje się w roli ambasadora. Marcin Gortat przedstawia Wam aplikację mobilną od eWinner!

Gracze eWinner czekali na to rozwiązanie od dawna. Dzisiaj aplikacja mobilna to standard w ofercie legalnych bukmacherów, dlatego eWinner nie zamierzał zostawać w tyle. Aplikacja dostępna jest na razie jedynie na system Android, ale jak zapewniają przedstawiciele bukmachera, wersja na IOS jest już w przygotowaniu!

Oczywiście, użytkownicy Android i doświadczeni typerzy wiedzą, że aplikację należy pobrać ze strony bukmachera. Wynika to z polityki Google Play, ale instalacja aplikacji jest całkowicie bezpieczna!

Co oferuje aplikacja mobilna od eWinner?

Użytkownik ma dostęp do pełnej oferty eWinner, łącznie z promocjami i zakładami LIVE. Gracze mają również pełną kontrolę nad swoim kontem, a jego stan mogą śledzić na bieżąco, korzystając z urządzeń mobilnych.

Jesteś testerem!

EWinner cały czas ulepsza i pracuje nad możliwie najwyższą stabilnością aplikacji mobilnej. Pamiętajcie jednak, że jest to wersja beta i mogą pojawiać się problemy z jej funkcjonowaniem. Jeśli tego doświadczycie, należy odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie. A w razie powtarzających się problemów bukmacher czeka na Wasze zgłoszenia i kontakt.

Pojawiła się aplikacja, zniknął podatek!

W związku z udostępnieniem aplikacji mobilnej, eWinner przygotował również specjalną promocję. Dzięki niej przez cały tydzień możecie obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku!

Co należy zrobić?

  • Pobrać aplikację mobilną eWinner między 18.02 a 23.02.
  • Obstawić kupon AKO zawierający min. 3 zdarzenia za pomocą aplikacji
  • Min. stawka kuponu to 20 zł
  • Min. stawka każdego wydarzenia to 1.30.
  • Promocja dotyczy oferty przedmeczowej oraz live.

I to wszystko!

EWinner powiększy stawkę Waszego zakładu o wysokość odpowiadającą obowiązującej stawce podatku od gier dla zakładów wzajemnych (stawka wynosi 12%), czyli zmieni współczynnik z 0.88 na 1.0. Tym samym, eWinner w ramach Promocji rekompensuje graczowi obniżony współczynnik odpowiadający podatkowi od gier.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Achim.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera eWinner, przeczytaj opinie o eWinner lub przejdź na stronę eWinner i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w eWinner


Skomentuj aktualność EWinner z aplikacją mobilną!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
eWinner baner
eWinner baner