EWinner - kolejny legalny bukmacher

Ocena 5/5 | 2 głosy

Po Betfan na polskim rynku pojawi się kolejny legalny bukmacher. 31 października 2018 roku Ministerstwo Finansów poinformowało, że kolejny podmiot otrzymał licencje na oferowanie zakładów sportowych. To polski bukmacher eWinner!

eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 to dwunasty bukmacher z licencją na zakłady online. Prezesem spółki jest Grzegorz Nowak. 

Co ciekawe pod tym samym adresem co eWinner znajduje się również Towarzystwo Zarządcze SKOK, którego prezesem jest...także Grzegorz Nowak. 

Nowy bukmacher będzie działał pod adresem ewinner.pl. Licencja (o numerze PS4.6831.29.2017) obejmuje tylko zakłady online.

eWinner to piąty bukmacher w tym roku, który uzyskał zezwolenie na działalność od Ministerstwa Finansów. Wcześniej licencje otrzymali TOTALbet, PZBUK, BEM Operations Limited (Betclic) i Betfan.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy eWinner oficjalnie rozpocznie swoją działalność.

-- aktualizacja:

eWinner wystartował we wrześniu 2019. Nowy legalny bukmacher oferuje wysoki bonus powitalny. Przeczytaj pełną recenzję oferty eWinner.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Expert.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera eWinner, przeczytaj opinie o eWinner lub przejdź na stronę eWinner i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w eWinner


Skomentuj aktualność EWinner - kolejny legalny bukmacher

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 5/5 | 2 głosy
Powiększ pole
eWinner baner
eWinner baner