Z nowym bonusem powitalnym 150 PLN za 50 PLN

Ocena 0/5 | 0 głosów

W dniu 20.09.2016 w bukmacher zmodyfikował swoją ofertę powitalną dla nowych graczy.

Cashback został zastąpiony bonusem od depozytu 200%. Za wpłatę 50 zł bukmacher daje bonusowe 100 zł i łącznie do obstawiania nowy gracz posiada 150 zł.

Bonus podlega 6-krotnemu obrotowi po kursie @2.00 w zdarzeniach 3-drogowych. Wpłaty ze Skrill i Neteller niestety nadal się nie kwalifikują do bonusu.

Jeżeli kogoś nie przekonywał wcześniejszy bonus cashback to teraz jest najwyższy czas na wykorzystanie bonusus w bukmacher. Jak na standardy bonusu od depozytu jest bardzo atrakcyjny,

Jak odebrać bonus w bukmacher?

  1. Załóż konto na stronie bukmacher.com
    Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
  2. Dokonaj wpłaty na konto.
    Aby rozpocząć grę w bukmacher, musisz wpłacić na konto, co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego bonusa, środki należy wpłacić przy pomocy karty płatniczej lub natychmiastowego przelewu - Przelewy24 lub metody wpłat Trustly i DotPay. Wpłata przy pomocy e-portfela (Skrill, Neteller itd.) nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu bukmacher.
  3. Odbierz swój bonus.
    Bonus powitalny jest równy 200% pierwszej wpłaty (maks. 100 zł). Bonus otrzymasz w ciągu 24 godzin, maksymalnie do końca następnego dnia roboczego po dokonaniu depozytu. W sumie możesz mieć więc TRZY razy więcej na grę!

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Z nowym bonusem powitalnym 150 PLN za 50 PLN

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole