FilmBET zakłady na film Joker w Betfan

Ocena 0/5 | 0 głosów

Wszyscy miłośnicy kina, a zwłaszcza filmu Joker powinni zwrócić szczególną uwagę na ofertę Betfan.

Legalny bukmacher wprowadził filmBET, czyli specjalne zakłady dotyczące wspomnianego tytułu, który zbiera w ostatnim czasie wiele świetnych recenzji i nagród.

Początkowo Jokerowi nie wróżono wielkich sukcesów. Film Robertem De Niro i Joaquinem Phoenixem zdobył jednak serca publiczności i zebrał rekordowe liczby oglądających. Zostało to niedawno zauważone na festiwalu filmowym w Wenecji, gdzie dzieło Todda Philipsa zdobyło główną nagrodę! Tym bardziej paradoksalnym wydaje się fakt, że początkowo Joker miał w ogóle nie być dopuszczony do oceniania. Część organizatorów uważała, że film oparty na komiksie nie powinien uczestniczyć w tak prestiżowym festiwalu. Ostatecznie krytycy i widzowie byli zachwyceni Jokerem.

Teraz film ma szansę zdobyć kolejne statuetki. Legalny polski bukmacher Betfan przygotował z tej okazji specjalną ofertę. Gracze mogą obstawiać zakłady na to, czy Joker otrzyma Oscara, Złoty Glob, nagrodę BAFTA czy nawet Złotą Malinę (nagroda dla najgorszego filmu).

Warto wspomnieć, że film zarobił już ponad miliard dolarów! Nie mogą zatem dziwić plotki o sequelu, który miałby pojawić się w najbliższym czasie. Z pewnością twórcy będą chcieli kuć żelazo, póki gorące.

A co Wy uważacie na temat Jokera? To rzeczywiście świetna produkcja czy raczej przereklamowana? I czy ma szanse na kolejne nagrody?

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Achim.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Betfan, przeczytaj opinie o Betfan lub przejdź na stronę Betfan i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Betfan


Skomentuj aktualność FilmBET zakłady na film Joker w Betfan

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski