ForBET nagrodzony w dwóch kategoriach

Ocena 0/5 | 0 głosów

W dniu 26 lutego 2020 roku branżowy serwis internetowy LegalniBukmacherzy ogłosił wyniki Nagród Bukmacherskich za rok 2019. Uwzględnione zostały jedynie legalnie działające firmy posiadające licencję na organizację zakładów wzajemnych w Polsce.

Klasyfikacja prowadzona była w kilku obszarach działalności zakładów bukmacherskich. Kategorie to m.in. „Najlepszy bukmacher”, "Innowacja Roku", „Najlepsze Zakłady LIVE”, „Najlepszy Marketing”, czy „Najlepszy Affiliate Manager”.

Zawsze miło, gdy ktoś wyróżnia zaangażowanie firmy i docenia jej starania. Natomiast żadne z powyższych kategorii nie mówią tak wiele i nie znaczą tak wiele dla każdego gracza jak nagrody.

Bukmacher forBET otrzymał nagrodę w dwóch kategoriach.

forBET z nagrodami za 2019 rok

Najlepsze Kursy

Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni oraz wyróżnieni drugi rok z rzędu. Obiecujemy, że w bieżącym roku z pewnością nie spoczniemy na laurach i będziecie mogli dalej grać na www.iforbet.pl z najlepszymi kursami na rynku, bez konieczności porównywania i śledzenia konkurencji.

Najlepsza Aplikacja Mobilna

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy wyróżnieni w tak ważnej kategorii. Nagroda ta na pewno nie sprawi, że przestaniemy pracować nad aplikacją oraz stroną mobilną. Możecie spodziewać się kolejnych aktualizacji, które spowodują, że nasza wersją mobilna będzie jeszcze lepsza! Nie miałeś jeszcze styczności z aplikacją mobilną od forBET? Nic straconego, przecztaj poradnik o aplikacjach na telefon i dowiedz się jakie zalety mają aplikacje bukmacherskie.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera forBET, przeczytaj opinie o forBET lub przejdź na stronę forBET i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w forBET

Skomentuj aktualność ForBET nagrodzony w dwóch kategoriach

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole