Fortuna - konto tymczasowe

Ocena 4/5 | 2 głosy

Fortuna oferuje możliwość założenia konta tymczasowego. To błyskawiczna metoda rejestracji, która nie wymaga podawania pełnych danych osobowych i skanu dowodu osobistego.

Wzorem zagranicznych bukmacherów, ale też polskich firm takich jak Totolotek i TOTALbet, Fortuna wprowadza tzw. konto tymczasowe. To przyśpieszona rejestracja, gdzie nie trzeba od razu podawać tak wielu informacji jak numer rachunku bankowego czy skany dokumentu tożsamości. Dzięki temu gracz na starcie zyskuje czas, a rejestracja nie jest tak uciążliwa.

Tymczasowe konto ważne jest przez 28 dni. Konto tymczasowe w każdej chwili można przeobrazić w konto stałe. Jak? Przesyłając skany dokumentu tożsamości oraz uzupełniając pozostałe dane i limity konta.

Konto tymczasowe w Fortuna pozwala na odebranie bonusu powitalnego, realizowane depozytów i obstawianie zakładów. Niesie jednak za sobą kilka obostrzeń m.in. limit wygranej na kupon do  2279,99 zł, limit depozytu do 5000 PLN oraz brak możliwości wypłaty środków finansowych.

Innymi słowy proces rejestracji w Fortuna został zbliżony do tego, jaki panował u zagranicznych bukmacherów, gdzie najpierw zakładało się konto, a później zostawało ono weryfikowane.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Expert.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna


Skomentuj aktualność Fortuna - konto tymczasowe

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 4/5 | 2 głosy
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner