Fortuna - graj LIVE stacjonarnie bez ryzyka

Ocena 4/5 | 1 głos

Obstawiacie zakłady w punktach stacjonarnych ale czasem brakuje Wam możliwości typowania na żywo? Legalny bukmacher Fortuna ma dla Was niespodziankę. Od 30 stycznia uruchamia nową usługę ­– Zakłady LIVE w Punktach Przyjmowania Zakładów.

Fortuna wychodzi naprzeciw zwolennikom obstawiania zakładów bukmacherskich w punktach stacjonarnych, udowadniając tym samym, że nie są one jedynie symbolem reklamowym. Z tej okazji startuje promocja „Graj LIVE bez ryzyka za 20 PLN”.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy, że w dniach 30.01.2020 – 2.02.2020 w jednym z 32 Punktów Przyjmowania Zakładów na terenie całej Polski postawicie zakład na żywo za minimum 20 PLN. Może to być zakład pojedynczy, AKO lub MAXIKOMBI z wyjątkiem zakładów specjalnych oraz zakładów Ekspert+ i Hit Dnia. Jeśli zabraknie Wam szczęścia i zakład okaże się przegrany to otrzymacie bonus w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus, czyli równowartość 20 PLN.

Promocja obejmuje zakłady na żywo ze wszystkich dostępnych dyscyplin sportowych. Bez względu na to czy preferujecie typować pewniaki czy zdarzenia z wysokim kursem, regulamin promocji nie określa minimalnego kursu z jakim musi być postawiony zakład.

Pełną listę Punktów Przyjmowania Zakładów, w których można skorzystać z promocji i postawić zakład bez ryzyka znajdziecie na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Dla fanów tenisa ziemnego promocja „Graj LIVE bez ryzyka za 20 PLN” przypada w okresie półfinałów i finału wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Jeśli uważacie, że kursy przedmeczowe nie są wystarczająco atrakcyjne i chcecie upolować wyższy kurs na żywo, to jest to dobra okazja aby sprawdzić jak nowa usługa Fortuny działa w praktyce.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Przemek_K.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna


Skomentuj aktualność Fortuna - graj LIVE stacjonarnie bez ryzyka

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 4/5 | 1 głos
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner