Bukmacher Fortuna sponsorem Pucharu Polski

Ocena 5/5 | 1 głos

Puchar Polski ma nowego sponsora tytularnego. Zostały nim Zakłady Bukmacherskie Fortuna S.A. o czym z dumą poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Od tego sezonu rozgrywki będą nosiły oficjalną nazwę Fortuna Puchar Polski.

Dobre wieści dla Pucharu Polski na najbliższe cztery lata za chwilę... - napisał na swoim profilu na Twitterze Sekretarz Generalny PZPN, Maciej Sawicki w czwartkowe popołudnie. I rzeczywiście, już za kilka minut w mediach i na profilach należących do Związku ukazała się informacja, że legalny bukmacher Fortuna został sponsorem tytularnym Pucharu Polski. Umowa pomiędzy partnerami będzie obowiązywać do 31 maja 2024 roku.

Fortuna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku legalnych bukmacherów. Od dawna aktywnie angażuje się w rozwój i wsparcie polskiego sportu. Od 2018 roku Fortuna jest także m.in. sponsorem tytularnym rozgrywek o mistrzostwo 1 Ligi mężczyzn w piłce nożnej. Za ich organizację również odpowiada Polski Związek Piłki Nożnej, dlatego obecna umowa dotycząca Pucharu Polski jest rozszerzeniem współpracy obu podmiotów.

Typuj Puchar Polski w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

Udana współpraca owocuje

 

- Rozgrywki o Puchar Polski, zwane też Pucharem Tysiąca Drużyn, to zawsze gwarancja wielkich emocji. Ich wyjątkowość polega też na tym, że tylko tu dochodzi do rywalizacji drużyn amatorskich z zawodowymi. Każdy może zagrać z każdym, niezależnie od poziomu rozgrywek, na którym obecnie występuje i walczyć o niezapomniany finał

mówi Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN.

Dodaje również, że związek konsekwentnie stara się budować wartość marketingową swoich rozgrywek. Niedawno został przedłużony kontrakt na transmisję spotkań Fortuna 1 Ligi w telewizji Polsat do końca sezonu 2023/2024, a teraz przyszedł czas ogłoszenie sponsora tytularnego Pucharu Polski. Sawicki chwali również dotychczasową współpracę z legalnym bukmacherem Fortuna. Podkreśla, że współpraca ze spółką to dla PZPN strategiczne przedsięwzięcie i jest przekonany, że z tak solidnym i sprawdzonym partnerem związek będzie budować prestiż i unikalność rozgrywek przez co najmniej kolejne cztery sezony.

Zadowolenia ze współpracy nie ukrywał również Konrad Komarczuk, Prezes Zarządu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Cieszy się, że Fortuna będzie współpracować z PZPN w nowej roli, zwłaszcza w ramach sponsoringu rozgrywek o tak bogatej tradycji i silnej pozycji jak Puchar Polski. Po objęciu patronatu nad Fortuna 1 Ligą dwa lata temu teraz spółka robi kolejny krok w kierunku popularyzacji polskiej piłki nożnej, szczególnie w jej lokalnym wymiarze.

Chcemy, by Fortuna była marką dla wszystkich, dlatego mamy nadzieję dobrze wykorzystać szeroką rozpoznawalność i zasięg Pucharu Tysiąca Drużyn

– dodaje Komarczuk.

Fortuna zastępuje Totolotka

Podpisując umowę z PZPN, Fortuna zagwarantowała sobie prawa do posługiwania się tytułem Sponsora Tytularnego Pucharu Polski, a także nazwą rozgrywek Fortuna Puchar Polski. Oczywiście, spółka będzie mogło wykorzystywać logo Pucharu Polski we własnej komunikacji marketingowej, czyli m.in. w mediach społecznościowych. W czasie samych rozgrywek logo Fortuna będzie widoczne na nośnikach reklamowych, a także na strojach zawodników – na rękawach i frontach koszulek.

Warto podkreślić, że Fortuna przejmuje miano sponsora tytularnego od innego legalnego bukmachera, czyli Totolotek S.A. Podmiot należący do międzynarodowego giganta – grupę Gauselmann był oficjalnym partnerem Pucharu Polski od 2017 roku. Widać, że i na tym polu legalni bukmacherzy konkurują między sobą, co z pewnością jest korzystne dla kibiców, klubów i PZPNu. Wszystkich zaangażowanych z pewnością cieszy fakt, że nie tylko Ekstraklasa, ale również inne rozgrywki piłkarskie w Polsce traktowane są prestiżowo, a same dostarczają coraz więcej piłkarskiej jakości i niesamowitych emocji.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Achim.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna


Skomentuj aktualność Bukmacher Fortuna sponsorem Pucharu Polski

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 5/5 | 1 głos
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner