Fortuna z Bonusem na start Ekstraklasy

Ocena 0/5 | 0 głosów

Wraz ze startem Ekstraklasy bukmacher Fortuna rusza z cyklem promocji pod wspólną nazwą Fortuna z Bonusem.

Poniżej przedstawiamy skrócony opis bonusów, szczegóły znajdziecie na stronie Fortuny.

Ekstraklasowa Dokładka – czyli bonus od wygranej. Aby wziąć w niej udział należy zawrzeć kupon na kwotę min. 10 zł, z co najmniej 3 zdarzeniami na kuponie, w tym min. 1 zdarzenie musi być związane z I kolejką piłkarskiej Ekstraklasy. Wszyscy gracze, których kupony okażą się wygrane otrzymają 10 zł bonusu (w punktach FKP). Czas trwania promocji: 19.07 – 21.07.2019.

Ekstraklasowe TOP10 – czyli ranking graczy z najwyższymi kursami Aby wziąć w niej udział należy zawrzeć kupon z jak najwyższym kursem całkowitym, bez względu stawkę. Kupon musi zawierać min. 1 zdarzenie związane z dowolnym meczem I kolejki Ekstraklasy. Dziesięciu graczy, których kupon zwycięski będzie miał najwyższy kurs całkowity otrzyma kartę do Empiku o wartości 500 zł. Czas trwania promocji: 19.07 – 21.07.2019.

Piłkarskie Happy Hours – bonus zwiększający wygraną o 14% Dobrze znana wielu promocja Happy Hours obowiązuje przez cały sezon Ekstraklasy w każdy piątek między 17 a 18. Aby z niej skorzystać wystarczy dodać bonus kursowy "Happy Hours" do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z piłkarskiej oferty prematch. Min. stawka kuponu: 20 zł. Czytaj więcej o Fortuna Happy Hours.

Ekspert+ - bonus do 50 000 zł Aby wziąć udział w promocji należy wytypować 8 meczów I kolejki Ekstraklasy za min. 10 zł. Jeżeli wszystkie mecze na obstawionym kuponie okażą się poprawnie wytypowane oprócz wygranej gracz otrzymuje bonus. W przypadku, gdy więcej niż jeden gracz trafi Eksperta+ bonus zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu.

Obstawiaj zakłady w promocji Fortuna z Bonusem i zyskaj dodatkowe korzyści.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna

Skomentuj aktualność Fortuna z Bonusem na start Ekstraklasy

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner