Piotr Świerczewski stoczy walkę z prezenterem TVN Turbo Gregiem Collinsem

Ocena 1/5 | 1 głos

To będzie dzień Świra? Kursy na galę FFF 2!

Znany z krewkiego charakteru piłkarz wkracza do świata MMA! W sobotę na gali FFF 2 w Zielonej Górze Piotr Świerczewski stoczy walkę z prezenterem TVN Turbo Gregiem Collinsem. W programie także starcie DJ-a Decksa z kulturystą Tomaszem Słodkiewiczem czy Trybsona z piłkarzem ręcznym Damianem Kostrzewą. Jak sobotnie walki typują klienci legalnego bukmachera TOTALbet? Zapraszamy na analizę kursów. 

Największą uwagę kibiców przyciąga Piotr Świerczewski. Specjalnie na tę walkę TOTALbet podpisał umowę sponsoringową z byłym reprezentantem Polski. Legalny bukmacher oferuje także najwyższy kurs na jego zwycięstwo. Stawiając 100 zł na wygraną „Świra”, można odebrać 265 zł (kurs 2.65).

Faworytem jest Collins (kurs 1.42), za którym przemawia nieco większe doświadczenie w MMA. Dziennikarz motoryzacyjny zadebiutował na gali FFF 1 i pokazał się z dobrej strony w starciu z tancerzem Rafałem "Tito" Krylą. Zapowiada się więc ciekawe starcie ze „Świrem”, który jest cięższy, silniejszy i bardzo pewny siebie!

W drugiej walce wieczoru DJ Decks zmierzy się z Tomaszem Słodkiewiczem. Prekursor hip-hopowej sceny jest byłym reprezentantem Polski w taekwondo, więc potrafi kopać i uderzać. O kondycję też nie musi się martwić, bo uczestniczy w triathlonach. Za Słodkiewiczem przemawia z kolei ogromna siła i dynamika. Dlatego bukmacherzy wystawili równe kursy – przelicznik na zwycięstwo obu zawodników wynosi 1.85.

Wyraźnego faworyta ma za to walka Pawła Trybały z Damianem Kostrzewą. Dużo większe doświadczenie przemawia za „Trybsonem”, którego zwycięstwo bukmacherzy wycenili na 1.25. Kostrzewa to jednak przyszłościowy zawodnik, dysponujący znakomitymi warunkami fizycznymi. Jego wygrana będzie jednak niespodzianką (kurs 3.55).

Wszystkie walki gali FFF 2 można obstawić na TOTALbet.pl.     

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera TOTALbet, przeczytaj opinie o TOTALbet lub przejdź na stronę TOTALbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w TOTALbet

Skomentuj aktualność Piotr Świerczewski stoczy walkę z prezenterem TVN Turbo Gregiem Collinsem

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 1/5 | 1 głos
Powiększ pole
TOTALbet baner
TOTALbet baner