Gwarantowane milion funtów do wygrania!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Brytyjski bukmacher gwarantuje nagrodę w wysokości 1 000 000 GBP dla zwycięzcy konkursu obstawiania zakładów Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Konkurs "The Million Pound Bet" (z ang. Zakład wart milion funtów) rozpoczął się w dniu 4 czerwca i trwać będzie do końca Mistrzostw Świata.

Konkurs polega na typowaniu zakładów bukmacherskich na mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Osoba, która stworzy wygrany kupon z najwyższym kursem wygrywa konkursowy milion funtów

W przypadku gdy kilka osób postawi wygrany kupon o identycznym kursie to nagroda zostanie równo podzielona pomiędzy zwycięzców.

W konkursie mogą wziąć udział obecni oraz nowo zarejestrowani użytkownicy bukmachera.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy postawić co najmniej 1 GBP na dowolnym rynku Mistrzostw Świata. Do konkursu liczą się jedynie zakłady pojedyncze. Aby podnieść kurs zakładu należy użyć narzędzia #PriceItUp, które oferuje graczom możliwość utworzenia pojedynczego zakładu zawierającego do dziesięciu różnych składowych.

Wszystkie zwycięskie zakłady Mistrzostw Świata zostaną automatycznie włączone do konkursu Million Pound Bet, gracze mogą śledzić swoje postępy na tablicy liderów konkursu na stronie bukmachera.

Szczęśliwiec, który stawiając zakład za 1 GBP trafi najwyższy kurs otrzyma milion funtów!

Oprócz gwarantowanej wygranej w wysokości 1 000 000 GBP, bukmacher przekaże także codzienną nagrodę w wysokości 5 000 GBP klientowi, który złoży pojedynczy zakład wygrywający z najwyższymi kursami w każdym z dwudziestu pięciu dni meczowych w trakcie trwania turnieju.

Dzienna nagroda zostanie podzielona, ​​gdy pojawi się więcej niż jeden zwycięzca turnieju dziennego, co zapewni łączną gwarantowaną nagrodę podczas Mistrzostw Świata do 1 125 000 GBP.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Gwarantowane milion funtów do wygrania!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski