I wracają do Polski

Ocena 2,64/5 | 22 głosy

Z dniem 1 lutego 2018 roku bukmacherzy wracają na rynek Polski.

Obydwie firmy bukmacherskie z grupy bukmacher wycofały się wcześniej z rynku polskiego wraz z wejściem w życie nowelizacji ustawy hazardowej 1 kwietnia 2017 roku. Od tamtego czasu rezydenci Polski nie mogli obstawiać zakładów bukmacherskich w ich serwisach internetowych.

Sytuacja ta zmienia się wraz z 1 lutego 2018 roku, bukmacher i bukmacher ponownie otwierają się na polskich graczy. Rejestracje nowych kont z Polski są możliwe, typowanie zakładów jest dostępne.

Co z ustawą hazardową?

Jednak aby nie było zbyt pięknie... akceptacja polskich graczy przez bukmacherów bukmacher i bukmacher nie oznacza wcale, że otrzymali oni polską licencję na zakłady bukmacherskie. W rejestrze stron zakazanych nadal widnieją domeny tych bukmacherów i zgodnie z obowiązującą ustawą hazardową typowanie w ich serwisach nie jest zgodne z prawem. Dostęp do ich oferty więc nadal będzie mocno utrudniony.

Zmieniło się jednak to, że teraz bukmacherzy akceptują Polaków czyli podobnie jak bukmacher, bukmacher, Bet-at-Home uważają zakazy ustawy hazardowej za bezzasadne. Można też podejrzewać, że otwarcie strony internetowej wiąże się z  planami zakupu licencji polskiego Ministra Finansów i legalnego wejścia na rynek polski. Czy tak się stanie zobaczymy wkrótce.

Obecnie żaden z tych bukmacherów nie posiada aktywnego bonusu powitalnego na rynek Polski więc zalecamy wstrzymać się od rejestracji nowych kont do czasu pojawienia się oferty powitalnej. Bukmacherzy bukmacher i bukmacher znani byli z atrakcyjnych bonusów zatem z pewnością niebawem pojawią się ciekawe oferty, tym bardziej że 2018 to rok Mistrzostw Świata.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność I wracają do Polski

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 2,64/5 | 22 głosy
Powiększ pole
LV BET baner
LV BET baner