Koniec marzeń Polaków? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Ocena 0/5 | 0 głosów

Pierwsza kolejka całkowicie zmieniła układ sił w grupie H. Po zwycięstwie Japonii nad Kolumbią i Senegalu nad Polską dwie drużyny, które były uznawane za faworytów, będą w drugiej kolejce walczyć o przetrwanie.

Przetasowanie w grupowej hierarchii rozpoczęło się już w 3. minucie pierwszego spotkania, gdy Carlos Sanchez zablokował ręką piłkę zmierzającą do kolumbijskiej bramki. Sędzia Damir Skomina nie miał wątpliwości i od razu wyrzucił obrońcę z boiska, dyktując jednocześnie rzut karny dla Japonii. Kagawa nie dał szans Ospinie, i chociaż Kolumbia wyrównała po strzale Juana Quintero, to grająca w przewadze Japonia strzeliła drugiego gola i wygrała ostatecznie 2:1. Drugi mecz zakończył się identycznym wynikiem, a Senegal pokonał Polskę.

Typuj Mistrzostwa świata 2018 w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

- Optymizm wśród polskich kibiców był ogromny. 89% naszych klientów obstawiało zwycięstwo drużyny Adama Nawałki, tylko 4% decydowało się umieścić na kuponie Senegal, a najpopularniejszymi typowanymi dokładnymi wynikami były 3:1 i 2:0 dla Polski – mówi Ariel Moskała, bukmacher w Superbet. – Bardzo popularnym zakładem był typ na trafienie Lewandowskiego i jednocześnie zwycięstwo Polaków, a kurs 4.3 skusił wielu kibiców. Dużo bardziej niż trafienie Krychowiaka, za które stawka była mnożona razy 9 – dodaje Moskała.

Teraz na golach Lewandowskiego można dużo zyskać. – Po pierwszym meczu bez trafienia nasz supersnajper wypadł z czołówki faworytów do tytułu króla strzelców. Faworytem jest Cristiano Ronaldo, który ma już 4 trafienia. Lewandowski jest daleko w tyle, a jeśli ktoś obstawi, że trafi do bramki rywali więcej niż dwa razy, jego stawkę Superbet pomnoży trzy razy – mówi Moskała. 

Taki sam kurs jest na zwycięstwo Japonii w grupie H. Podczas gdy przed największą imprezą piłkarską czterolecia nikt na nich nie stawiał, dziś to właśnie Azjaci i Senegal są faworytami do awansu. Bukmacherzy wyżej oceniają szanse afrykańskiej drużyny (kurs 1.9 na wygranie grupy i 1.3 na awans). – Dla polskich kibiców mamy niezłą ofertę – jeśli Polska awansuje, to pomnożymy stawkę przez kurs 2.75, a jeśli nasza kadra odrodzi się, zdobędzie 6 punktów i awansuje z pierwszej pozycji, to kurs rośnie do 7 – analizuje bukmacher Superbetu. 

Pierwsze mecze pokazały, że „polska” grupa nie jest tak mocna, jak się wydawało jeszcze tydzień temu. W rankingu bukmacherów drużyny z grupy H są na samym końcu wśród faworytów turnieju. Jeśli ostatecznie puchar uniesie w górę jedna z nich, to każda złotówka zostanie pomnożona 35 razy. Już niedługo mecz o wszystko Polska - Kolumbia, czy Polacy dadzą radę?

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.

Skomentuj aktualność Koniec marzeń Polaków? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole