KSW 42

KSW 42

W najbliższą sobotę w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się już 42. gala KSW. W walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Narkun. Na kogo stawiają bukmacherzy?

KSW - czyli skrót od terminu "Konfrontacja Sztuk Walki". Pojedynki KSW to popisy sportów walki. Różnorodność i niczym ograniczona dowolność stylu walki. To sprawia, że starcia KSW bywają tak elektryzujące.

Pierwsza gala KSW odbyła się w 2004 roku w warszawskim hotelu Marriott. Od tamtej pory rok po roku sporty walki stawały się coraz bardziej popularne w Polsce. Właścicielom KSW, Maciejowi Kawulskiemu i Martinowi Lewandowskiemu udało się namówić wielkie nazwiska do konfrontacji na ringu. Z KSW zaczęli współpracować Mariusz Pudzianowski, Damian Janikowski, Łukasz "Juras" Jurkowski, "Popek", Mamed Khalidov czy "Hardkorowy Koksu". Celem numer jeden stało się wielkie show.

W maju ubiegłego roku 39. gala KSW odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie, którą obejrzało z wysokości trybun 56 tysięcy widzów. W historii MMA tylko jedna gala miała szerszą publiczność.

(ceremonia otwarcia KSW 39 na Stadionie Narodowym)

Karta walk KSW 42

W sobotę 3 marca 2018 (od godziny 19:00) swoją odsłonę będzie mieć juz 42. gala KSW, która składać się będzie z dziewięciu pojedynków:

Walki wieczoru:

Walka o pas kategorii lekkiej:

Walka o pas kategorii muszej:

Pozostałe walki:

Szczególne zainteresowanie budzić będzie walka wieczoru. Niepokonany od ośmiu lat Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Narkunem, który wszystkie pojedynki w KSW (14) wygrał albo przed czasem, albo po poddaniu.

Swoich wiernych fanów posiada Łukasz "Juras" Jurkowski, który nie tylko świetnie walczy, ale także komentuje. "Juras" to jedna z najbardziej znanych twarzy sportów walki w Polsce. 12 lat temu przegrał...z Martinem Zawadą. W sobotę będzie miał okazję do rewanżu.

Na gali KSW 42 dojdzie do dwóch kobiecych pojedynków. Ariane Lipski powalczy z Silvana Gomez Juarez, a Karolina Owczarz z Pauliną Raszewską. Dla obu Polek będzie to debiut w KSW.

Kursy bukmacherskie na pojedynki KSW 42:

Transmisja z KSW 42

Transmisja z gali KSW 42 jest płatna. Tradycyjnie już gala dostępna będzie w systemie Pay-per-view. Cena wykupienia abonamentu wynosi 40 PLN. Co więcej, KSW 42 można oglądać za pośrednictwem Internetu, czyli Ipla TV oraz kswtv.com, ale również odpłatnie.

Gdzie można obstawiać KSW 42?

Bukmacherzy widzą, że sporty walki w Polsce cieszą się sporą popularnością, dlatego regularnie oferują kursy na tego typu wydarzenia.

Rozstrzygnięcia poszczególnych pojedynków w KSW 42 obstawiać można u zagranicznych i polskich bukmacherów: Bet-at-home, Expekt, Betclic, Fortuna, STS, LV BET i forBET.

Typy bukmacherskie na KSW 42

Walka: Khalidov - Narkun

Typ: wygra: Khalidov. Mamed to klasa sama w sobie, jeśli chodzi o KSW. Od niemalże ośmiu lat nie zaznał porażki. Cechuje go dynamika na ringu i walka w stójce. Narkun jest młodszy i dopiero buduje swoją reputację. Jeśli wygra z Mamedem stanie się nową gwiazdą KSW. Obstawiamy, że jeszcze nie nadszedł czas na detronizacje mistrza. Kurs @1.52 w Fortuna.

Walka: Michał Materla - Scott Askham

Typ: wygra: Materla. Po wyjściu z aresztu Materla robi wszystko, by odzyskać reputację. Pierwszą walkę w KSW 40 po rocznej przerwie zwyciężył nokautując  Paulo Thiago. Materla to jeden z najlepszych polskich zawodników KSW. W konfrontacji z Anglikiem Scottem Askham jest faworytem i liczymy, że kibice poniosą go do zwycięstwa. Kurs @1.45 w Expekt.

Ostatnia aktualizacja
W przypadku znalezienia błędu lub potrzeby aktualizacji prosimy o komentarz lub kontakt.

Skomentuj aktualność KSW 42

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp... Powiększ pole