Kto ma szanse w dzisiejszym ćwierćfinale?

Ocena 0/5 | 0 głosów

Historia mówi nam, że Real Madryt i PSG mają mniej niż 20% szans na dotarcie do półfinału, ale Benfica i Atlético mają więcej powodów do optymizmu pomimo deficytów w pierwszym meczu.

Wolfsburg, Bayern Monachium i Barcelona rozpoczną mecze ćwierćfinałowe z zaliczką, ale warto równeiż spojrzeć jak w przesłości układały się spotkania w podobnych warunkach.

Manchesterem City, powszechnie uznawany za marginalnego faworyta. Remis w poprzednim spotakniu z Paris Saint-Germain wyciągnęli 2-2 w Paryżu nadal nie stawia tej druzyny jakow faworyta

Typuj Ligę Mistrzów w Lidze Typerów i walcz o gwarantowane 100 EUR!

Real vs Wolfsburg 0:2

W Lidze Mistrzów UEFA, drużyny, którzy wygralały 2-0 u siebie w pierwszym meczu przechodziły do następnej fazy grupowej w 84,2% przypadków (144/171). Patrzącf tylko na powyższe można stwierdzić, że drużyna z Niemiec ma sporą szansę pokonać Real. Niewątpliwie będzie to wielka niespodzianka. Real z nowym trenerem wydaje się być grać bardzo nierówno. Czy dzisiejsze spotaknie przedzie do historii VFL?

City vs PSG 2:2

2-2 w pierwszym meczu Ligi Mistrzów UEFA zwiastunem awans drużynie gospodarzy w meczu nastepnym w 82,1% przypadków (64/78). W tym meczu statystyki przemawiają za The Citiznes. Angielska drużyna pomimo swojego ogromengo budżetu jest takim trochę kopciuszkiem europejskich pucharów. Transferu i przepływ gotówki na papierze powinny zapewnić awans ale… z drugiej strony mamy PSG z „petrodolarami” i całą plejadą gwiazd na czele ze Zlatenem. Obydwie druzyny są głodne sukcesu, obydwie nie mają nic do stracenia. Oczekujmy naprawdę dobrego widowiska dziś wieczorem!

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Kto ma szanse w dzisiejszym ćwierćfinale?

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole