Kubacki wyprzedził Stocha – kursy TOTALbet na TCS

Ocena 3/5 | 3 głosy

Przed nami drugi konkurs 68. Turnieju Czterech Skoczni. We wtorek kibice obejrzą kwalifikacje, a w noworoczne popołudnie konkurs na słynnej skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Kto jest faworytem bukmacherów i jakie szanse mają Polacy? Zapraszamy na analizę kursów legalnego bukmachera TOTALbet.  

Po pierwszych zawodach w Oberstdorfie doszło do zmiany lidera w polskiej ekipie. Według bukmacherów największe szanse na końcowy triumf w naszej kadrze ma Dawid Kubacki (kurs 15.00). Kamil Stoch spadł w notowaniach na 9. miejsce (kurs 45.00), a z Polaków wyprzedził go także Piotr Żyła (30.00). Po zwycięstwie w Oberstdorfie w roli faworyta umocnił się Ryoyu Kobayashi – kurs na jego wygraną w całym turnieju to 1.55.

Skocznia Grosse Olympiaschanze w Ga-Pa uchodzi za kluczowy moment rywalizacji. Specyfika obiektu sprawia, że można stracić tu sporo punktów. Kamil Stoch wie, jak daleko tutaj skakać – w 2018 roku był pierwszy, a w 2017 drugi. Dlatego sporo klientów TOTALbet wybiera zakłady H2H i stawia na Polaka – na przykład Stoch vs. Eisenbichler (kursy 1.781.92).

Zachęcająco wyglądają również kursy na Dawida Kubackiego, który był trzeci w Oberstdorfie. Można postawić na przykład, że Polak pokona Philippa Aschenwalda po kursie 1.82. Zwycięstwo Dawida w Ga-Pa bukmacherzy wycenili na 17.50.

Aktualne pozostaje pytanie, czy Kobayashi wygra wszystkie cztery konkursy. Jest to bardzo trudne zadanie, dlatego stawiając, że tak się stanie, można pomnożyć stawkę przez 6.50.

Turniej Czterech Skoczni i cały sezon Pucharu Świata w skokach można obstawiać na TOTALbet.pl.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera TOTALbet, przeczytaj opinie o TOTALbet lub przejdź na stronę TOTALbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w TOTALbet

Skomentuj aktualność Kubacki wyprzedził Stocha – kursy TOTALbet na TCS

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 3/5 | 3 głosy
Powiększ pole
TOTALbet baner
TOTALbet baner