Liga Światowa na

Ocena 0/5 | 0 głosów

Siatkarska reprezentacja Polski w weekend rozpocznie zmagania w tegorocznej edycji Ligi Światowej, co kibice będą mogli oglądać na bukmacher. W pierwszym turnieju LŚ biało-czerwoni zmierzą się z Brazylią, Kanadą i Finlandią. W tym sezonie formuła rozgrywek została bowiem zmodyfikowana i faza interkontynentalna we wszystkich grupach rozgrywana będzie w formie czterech turniejów, których gospodarzami są właśnie poszczególne kraje. W grupie Polaków rozpocznie Kanada, a potem całą stawkę przyjmie każdy z teamów. W Polsce turniej odbędzie się w katowickim Spodku w dniach 1-3 czerwca. Wielki finał LŚ zaplanowano zaś na 4-7 lipca w Sofii. Występ w tym finale, ba – miejsce na podium, jest priorytetem dla trenera polskich siatkarzy Andrei Anastasiego. „Grupy nie mamy łatwej, ale przed Brazylią się nie położymy” zapewnia. Czy tak się stanie? Do zobaczenia na bukmacher., ale w końcu Brazylijczycy to najbardziej utytułowana drużyna ostatniej dekady... Przypomnijmy, że polscy siatkarze mają także w planach start na igrzyskach olimpijskich w Londynie, więc LŚ – zdaniem Anastasiego – jest ku temu świetnym przetarciem.

Transmisje

19 maja 2012, godz. 02:00: Polska – Brazylia w Lidze Światowej; 20 maja 2012, godz. 02:00: Polska – Finlandia w Lidze Światowej; 21 maja 2012, godz. 02:00: Polska – Kanada w Lidze Światowej.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor . Chcesz zostać redaktorem?
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Skomentuj aktualność Liga Światowa na

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Powiększ pole