Ligi Wirtualne w Fortuna

Ocena 2/5 | 2 głosy

Ligi Wirtualne to nowość dostępna u wielu legalnych bukmacherów, która staje się hitem wśród graczy. Ma oczywiście zastąpić tymczasowy brak rozgrywek większości lig europejskich przy zachowaniu maksimum wrażeń.

Ligi Wirtualne postanowiła do swojej oferty wprowadzić także Fortuna. Przebieg meczu w tych rozgrywkach generowany jest komputerowo, jednak w oparciu o prawdziwe statystyki drużyn i graczy. To tak, jakby każda z dostępnych lig grała dalej zgodnie z terminarzem, stanem kadrowym i przy uwzględnieniu punktacji sprzed zawieszenia rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa.

Mecze trwają pełne 90 minut i zawierają całą paletę zakładów sportowych, dokładnie tak, jak w przypadku klasycznych rozgrywek. Są więc zakłady prematch oraz na żywo.

Na czym polega rywalizacja w Ligach Wirtualnych?

Wszystkie spotkania generowane są przy pomocy specjalnego algorytmu, który działa w oparciu o prawdziwe, historyczne dane (wyniki, statystyki itd.). Dzięki temu wynik nie jest jedynie sprawą losową, gdyż uwzględnia prawdziwą siłę drużyn.

Czy można na bieżąco śledzić przebieg meczu w Ligach Wirtualnych?

Tak, do dyspozycji graczy jest specjalny tracker, na którym można podziwiać przebieg wydarzeń i obstawiać live.

Jakie rozgrywki można obstawiać w Ligach Wirtualnych?

W Ligach Wirtualnych Fortuna dostępne są: liga angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, rosyjska, grecka i turecka (najwyższe klasy rozgrywkowe we wszystkich wymienionych).


Gdzie znajdują się Ligi Wirtualne w ofercie Fortuny?

Ligi Wirtualne dostępne są w ofercie głównej, w kategorii Piłka Nożna. Każda z nich posiada oznaczenie Liga Wirtualna.

Jakie zdarzenia są dostępne w ofercie meczowej w Ligach Wirtualnych?

W Ligach Wirtualnych gracze znajdą wiele rodzajów zakładów znanych z klasycznych rozgrywek. Oferta meczowa obejmuje m.in. zakłady 1x2, zakłady na wynik, liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek itp.

Gdzie mogę sprawdzić wyniki meczów w Ligach Wirtualnych?


Wyniki, statystyki, kalendarz rozgrywek oraz same mecze można znaleźć na specjalnej platformie, dostępnej na stronie internetowej Fortuny.

Pamiętajcie, że wszelkie rozgrywki możecie obstawiać wygodnie za pomocą aplikacji bukmacherskich. Również Fortuna zapewnia swoim graczom takie rozwiązanie.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Achim.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Fortuna, przeczytaj opinie o Fortuna lub przejdź na stronę Fortuna i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Fortuna


Skomentuj aktualność Ligi Wirtualne w Fortuna

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 2/5 | 2 głosy
Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner