Loteria promocyjna TOTALbet Lucky Look

Ocena 5/5 | 2 głosy

Lucky Look – pod taką nazwą w sobotę rozpocznie się nowa loteria legalnego bukmachera TOTALbet. Zabawa będzie dostępna niemal dla wszystkich: warunkami udziału jest jedynie posiadanie konta o statusie zweryfikowany oraz postawienie zakładu za minimum 1 zł w całej historii gry w TOTALbet, niezależnie czy z salda głównego, czy bonusowego (lub za freebet).

Z tak szerokiej bazy Klientów codziennie wylosowanych zostanie 5 osób, którym przyznamy bonus. Pierwszego dnia bonus wyniesie po 50 zł na osobę. By odebrać bonus, należy zalogować się na konto gracza w godzinach 19:00 – 20:00.

Wyniki losowania będą podane dopiero po godzinie 20:00. To oznacza, że nikt nie wie, czy został wylosowany i czy na jego koncie czeka nagroda. Jedynym sposobem, by to sprawdzić, jest zalogowanie się w wyznaczonym terminie. To właśnie jest Lucky Look, czyli „szczęśliwe spojrzenie” na stan konta.

Bonusy, które nie zostaną odebrane w godzinach 19:00 – 20:00, przejdą do puli na następny dzień. W praktyce może oznaczać to, że po kilku tygodniach (loteria potrwa w sumie trzy miesiące) bonus za zalogowanie nie wyniesie 50 zł, a np. 300 zł.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera TOTALbet, przeczytaj opinie o TOTALbet lub przejdź na stronę TOTALbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w TOTALbet

Komentarze i opinie

  1. Dziwnym trafem prawie nikt nie wygrywa, losują nieaktywne konta...

    • Link
  2. Faktycznie, przeglądając listę zwycięzców na oko 98% wygranych nie jest odbieranych przez graczy. Z początkowej puli 250 zł (50 zł na gracza) zrobiła się kumulacja nieodebranych nagród w łącznej kwocie 8100 zł (1620 zł na gracza).

    Losują aktywne konta, tylko aby odebrać nagrodę gracz musi się zalogować do TOTALbet w dniu w którym został wylosowany. Bukmacher nie informuje gracza o fakcie wylosowania więc nagrodę odbierają jedynie regularni gracze, którzy po prostu często obstawiają zakłady. Pozostali albo w ogóle nie wiedzą o istnieniu tej promocji albo po prostu nie chce im się logować z uwagi na bardzo małe prawdopodobieństwo wylosowania.

    Ta sytuacja pokazuje jak mało popularny jest TOTALbet wśród typerów. Pomimo bardzo wysokich kursów i dobrej oferty wciąż jest daleko z tyłu.

    • Link

Skomentuj aktualność Loteria promocyjna TOTALbet Lucky Look

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 5/5 | 2 głosy
Powiększ pole