LV BET z ambasadorem eSport

Ocena 0/5 | 0 głosów

43 oficjalne turnieje oraz miejsce w czołowej dwudziestce wśród najlepszych graczy roku według branżowego serwisu HLTV.org – to dorobek Jarosława pashaBiceps Jarząbkowskiego, byłego zawodnika organizacji Virtus.pro, który został właśnie ambasadorem LV BET.

Legalny bukmacher w ostatnim czasie stara się przyciągnąć fanów esportu.. Współpraca z pashąBicepsem ma oczywiście w tym pomóc.

Nowego ambasadora przedstawił Łukasz Kieza, Country Manager LV BET. Podkreślił, że współpraca z Jarkiem jest kolejnym krokiem bukmachera w świecie esportu. Już wcześniej bowiem LV BET zaangażował się w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series.

Przed nami finały rozgrywek ECS, a już dziś w naszej drużynie gra jeden z najpopularniejszych zawodników esportowych na świecie. Nasi gracze z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej aktywni w dziedzinie sportów elektronicznych.

  • dodał Kieza.

Bukmacher już we wrześniu uruchomił specjalną sekcję esportową. Można znaleźć w niej bogatą ofertę wydarzeń oraz oglądać rozgrywki na żywo. Bukmacher z myślą kibicach przygotował również dedykowane kanały w mediach społecznościowych, w których przedstawiane są informacje ze świata esportu.

Eport w realu

PashaBiceps będzie oczywiście brał udział w wielu wspólnych działaniach marketingowych. Kibice zobaczą go w mediach społecznościowych, ale również w niestandardowych akacjach marketingowych LV BET. Nie tylko online.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Achim.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera LV BET, przeczytaj opinie o LV BET lub przejdź na stronę LV BET i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w LV BET


Skomentuj aktualność LV BET z ambasadorem eSport

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole