Marcin Gortat ambasadorem eWinner

Ocena 0/5 | 0 głosów

Marcin Gortat został ambasadorem eWinnera. Wiadomość ta ucieszy z pewnością nie tylko fanów koszykówki i zakładów bukmacherskich. Współpraca z polską gwiazdą NBA obejmie szereg działań w internecie i mediach społecznościowych, dzięki czemu eWinner trafi do szerszego grona odbiorców.

Internet i technologia nie znają limitów. Z tego względu najistotniejszą formą naszej komunikacji będą kanały mediów społecznościowych i video. Spodziewajcie się klasycznych formatów Q&A, niespodziewanych i aktualnie niezwykle popularnych live’ów i również relacji eWinnera i Marcina z najróżniejszych zakątków świata i Polski.

– podkreśla Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

eWinner przygotowuje specjalną platformę o nazwie „Liga eWinnera” mającą zrzeszać sportowców i graczy oraz ludzi kreatywnych.

Liga eWinner będzie stanowić wcielenie prawdziwego, sportowego ducha. To przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł zwyciężać, rywalizować, a przede wszystkim – dobrze się bawić. W Lidze każdy daje coś od siebie i czerpie z tego satysfakcję. Liga kieruje się zdrowymi, sportowymi wartościami. Zamierzamy pomagać lokalnym inicjatywom sportowym, małym klubom, młodym drużynom. Krzewienie sportowych idei jest najważniejsze.

– dodaje Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Lubię brać w czymś udział od początku. Współbudować markę, ideę – w tym przypadku ideę Ligii eWinnera, której wartości są mi bardzo bliskie. eWinner chce pomagać sportowcom i popularyzować sam sport. Wierzę w rozwój. W przełamywanie własnych ograniczeń, w nabywanie doświadczenia – by osiągać poziomy mistrzowskie i zostawać championem. To jest najważniejsze  w sporcie, w życiu i biznesie.

powiedział Marcin Gortat.

Co oznacza nawiązanie współpracy z Gortatem dla graczy? Na początek eWinner oferuje graczom Specjalne Zakłady Marcina Gortata – Custom Bety, które poszerzają ofertę zakładów NBA. Możemy wytypować m.in. czy któraś spośród czterech drużyn Orlando Magic, LA Clippers, Phoenix Suns lub Washington Wizards zdobędzie Mistrzostwo NBA w sezonie 19/20 lub czy któryś zawodnik zdobędzie w sezonie 19/20 minimum 100 punktów w jednym meczu.

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w eWinner i zdobądź bonus powitalny 655 zł od trzech depozytów!Logo

O tym jakie jeszcze bonusy i promocje związane ze współpracą z nowym ambasadorem przygotuje dla graczy eWinner dowiemy się wkrótce. W oczekiwaniu na start projektu „Ligi eWinnera” zapraszamy do naszej Ligi Typerów, gdzie również możecie spróbować swoich sił w typowaniu meczów NBA i nie tylko.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Przemek_K.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera eWinner, przeczytaj opinie o eWinner lub przejdź na stronę eWinner i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w eWinner


Skomentuj aktualność Marcin Gortat ambasadorem eWinner

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
eWinner baner
eWinner baner