Martin Schmitt ambasadorem STS!

Ocena 5/5 | 1 głos

Trzy medale olimpijskie, dziesięć medali mistrzostw świata, wicemistrzostwo w lotach narciarskich oraz dwukrotne zdobycie Pucharu Świata w skokach. To dorobek Martina Schmitta.

Legendarnego zawodnika, którego polscy kibicie kojarzą przede wszystkim z wieloletniej i pasjonującej rywalizacji z Adamem Małyszem. W piątek Niemiec został zaprezentowany, jako kolejny ambasador STS.

Dobrze wiesz, możesz obstawiać to hasło nowej kampanii reklamowej największego legalnego bukmachera w Polsce. Gracze z pewnością widzieli jej efekty w tv czy w internecie. STS przedstawił niedawno globalnego ambasadora kampanii – legendarnego byłego duńskiego bramkarza z polskimi korzeniami – Petera Schmeichela. Martin Schmitt także będzie globalnie współpracował z STS na wszystkich rynkach, w których działa bukmacher.

Według prezesa STS obecnego na prezentacji nowego ambasadora, wybór Schmitta nie jest przypadkowy. Jego osobowość i cechy, jak determinacja i odwaga w osiąganiu sukcesów, pasują do bukmachera.

To cechy, które charakteryzują STS m.in. w kwestii ekspansji zagranicznej, dlatego współpraca z trzykrotnym medalistą olimpijskim doskonale wpisuje się w naszą strategię globalnej komunikacji.

- dodaje Juroszek.

Nowa kampania, której bohaterami są Peter Schmeichel oraz Martin Schmitt, ma oddawać także wartości marki STS, którymi są nowoczesność, sportowy charakter oraz dynamika.

Trzeba przyznać, że wybór dotychczasowych ambasadorów wydaje się bardzo trafny. Peter Schmeichel zawsze cieszył się dużą popularnością w naszym kraju ze względu na swoje polskie korzenie (jego ojciec był Polakiem) i identyfikację z naszym krajem. Z kolei Martin Schmitt przez wiele lat toczył fascynujący bój o prym w świecie skoków narciarskich, rywalizując z najlepszym polskim zawodnikiem w historii tej dyscypliny – Adamem Małyszem. Mimo, że konkurował z naszym zawodnikiem, polscy kibice zawsze doceniali jego osiągnięcia. Dzięki ich współzawodnictwie przeżyli wiele wspaniałych i niezapomnianych emocji. Obaj mają zresztą podobną osobowość – zawsze uśmiechnięci i otwarci na innych.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Achim.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera STS, przeczytaj opinie o STS lub przejdź na stronę STS i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w STS


Komentarze i opinie

 1. Mieć takiego człowieka w swoich szeregach to coś pięknego. STS chwycił Pana Boga za nogi - znaczy się Schmitta. :)

  • Link
 2. Szczerze? Myślę, ze to jest słabe i antyskuteczne. Wiadomo na naszym rynku maja w zasadzie monopol, wiec takie błędy nie maja większego znaczenia dla nich, ale to trochę brak szacunku. Na polakach zatrudnienie kolejnej "zagranicznej gwiazdy" nie zrobi wrażenia. Tym bardziej, że obecna sytuacja prawna (bardzo korzystna dla STS) raczej powinna skłaniać do zatrudniania polskich skoczków (ew. znanych trenerów skoków n.). No chyba, że mają plany ekspansji do innych krajów...

  • Link
 3. W kontekście polskich kibiców też dziwi mnie ten wybór. Wspominając rywalizację Adama Małysza ze Schmittem to raczej negatywnie wspominam Niemca.

  STS w tym roku wszedł na kilka rynków zagranicznych m.in. do Niemiec a na tamtym rynku Martin Schmitt pewnie jest bogiem takim jak dla nas Małysz.

  • Link
 4. Polski bukmacher, które twarzami obecnie są Niemiec i Duńczyk... Swoją drogą ekspansja STS do innych krajów raczej większego sensu niema. W UK, co prawda jest liczna Polonia, ale nie sadze, żeby to gwarantowało im sukces. Zresztą jakby za bardzo tam się rozpychali, to największe miejscowe firmy mogłyby chcieć utrzeć im nosa i wejść do Polski, zaczynając przy tym wojnę prawną, której wynik jest łatwy do przewidzenia.

  • Link

Skomentuj aktualność Martin Schmitt ambasadorem STS!

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 5/5 | 1 głos
Powiększ pole
STS baner