Milenium sponsorem falubazu zielona góra

Ocena 0/5 | 0 głosów

Miło nam poinformować o kolejnej umowie sponsoringowej, którą właśnie podpisało Milenium. Od początku kwietnia zostaliśmy oficjalnym sponsorem sekcji piłkarskiej Falubazu. Jako zielonogórska firma chcemy wspierać ambitny projekt odbudowy lokalnej piłki nożnej.

- Falubaz jest rozpoznawalną i silną marką, którą znają w całym kraju nie tylko kibice żużla – mówi Marek Prokurat, prezes Milenium Zakłady Bukmacherskie – Jesteśmy przekonani, że tą samą drogą mogą podążyć piłkarze i wierzymy w długofalowy projekt odbudowy zielonogórskiej piłki. Chcemy w nim uczestniczyć i wspierać go na różnych płaszczyznach. Miasto, które posiada tak utytułowane zespoły żużlowe i koszykarskie zasługuje również na silną drużynę piłkarską. Razem z Falubazem chcemy zrealizować ten ambitny cel.

Milenium oprócz wspierania klubu na różnych płaszczyznach będzie również obecne ze swoim logiem na koszulkach meczowych Falubazu. Liczymy, że obowiązująca przez najbliższy rok umowa ostatecznie potrwa dłużej. Zielona Góra zasługuje na silny klub piłkarski, a my chcemy pomóc w realizacji tego celu.

- Ta umowa jest dla nas szczególnie ważna. – mówi Marcin Grygier, prezes Klubu Sportowego Falubaz. - Milenium to zielonogórska marka, więc jesteśmy szczęśliwi, że wspólnie będziemy budować nową jakość piłki nożnej w Zielonej Górze, niezależnie od dzisiejszego poziomu sportowego. Piłkarski Falubaz to projekt rozpisany na wiele lat, a nie na kilka miesięcy. Mamy nadzieję, że przez te wszystkie lata przejdziemy razem.

Milenium nadal jest sponsorem Zagłębia Lubin. Rozpoczęcie współpracy z Falubazem idealnie spaja się z dotychczasowymi działaniami sponsoringowymi - oba klubu od lat współpracują ze sobą, a ich kibice darzą się dużym szacunkiem oraz sympatią, co często widać na trybunach.

źródło: informacja prasowa

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Milenium, przeczytaj opinie o Milenium lub przejdź na stronę Milenium i obstawiaj zakłady.

Skomentuj aktualność Milenium sponsorem falubazu zielona góra

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
STS baner