Milenium zwiększa wygrane na start europejskich pucharów

Ocena 2/5 | 1 głos

Już dzisiaj wracają najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie - Liga Mistrzów. W czwartek z kolei czekają nas pierwsze spotkania Ligi Europy. Mimo braku polskich zespołów emocji na pewno nie będzie brakować. Aby jeszcze podkręcić atmosferę bukmacher Milenium przygotował specjalną promocję dla swoich klientów.

Z okazji startu europejskich pucharów od wtorku do czwartku w godzinach 18:00 - 19:00 gracze Milenium będą mogli obstawiać zakłady w ramach promocji Happy Hour. Dzięki niej wygrane zwiększają się o 14% (przy ustalaniu potencjalnej wygranej pomijany jest mnożnik 0,88). Promocja obowiązuje wszędzie - w internecie oraz w punktach stacjonarnych.

Dodatkowo Happy Hour nadal realizowane jest o stałych porach - godzinę przed rozpoczęciem pierwszego meczu dnia każdej kolejki LOTTO Ekstralasy.

Happy Hour w pozostałe dni

Promocja nie kończy się jednak na czwartkowych meczach Ligi Europy. Kolejny dzień z Happy Hour już w piątek. Standardowo promocja realizowana jest zawsze godzinę przed pierwszym meczem dnia każdej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Milenium, przeczytaj opinie o Milenium lub przejdź na stronę Milenium i obstawiaj zakłady.

Skomentuj aktualność Milenium zwiększa wygrane na start europejskich pucharów

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 2/5 | 1 głos
Powiększ pole
STS baner