Mocne uderzenie - TOTALbet z FEN MMA

Ocena 5/5 | 3 głosy

Mocnym uderzeniem wchodzimy na rynek sportów walki. TOTALbet został oficjalnym sponsorem organizacji Fight Exclusive Night. Pierwsza gala FEN pod naszym patronatem odbędzie się 16 marca w warszawskiej hali COS Torwar.

FEN jest drugą największą polską organizacją MMA. Na rynku funkcjonuje od 2013 roku, a gale transmitowane są w Telewizji Polsat. Wyróżnikiem FEN są walki zarówno w formule MMA, jak i K1. Obecnymi mistrzami federacji są m.in. Andrzej Grzebyk, Mateusz Rębecki, Arkadiusz Wrzosek czy Radosław Paczuski. 

Walką wieczoru FEN 24 na Torwarze będzie starcie Arkadiusza Wrzoska (11-5) z Patrickiem Schmidem (38-13), ciekawie zapowiada się także „freak fight” raperów – Araba i Wujka Samo Zło. Już dziś TOTALbet posiada najszerszą ofertę zakładów na FEN 24.

- Współpraca TOTALbet z prężnie rozwijającą się organizacją FEN MMA, to dla firmy kolejny krok do przodu. Chociaż wciąż jesteśmy młodym graczem na rynku, produkt mamy już niemal kompletny, więc przyszedł czas na pokazanie go światu. Wierzymy, że wspólne działania z FEN będą do tego idealne i są dobrą drogą do zaprezentowania się szerszej publiczności – mówi dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

- Cieszę się, że udało nam się rozpocząć współpracę z TOTALbet – wiodącą firmą bukmacherską w naszym kraju. Liczę na to, że na tej współpracy zyskają obie strony i zrobimy milowy krok w kierunku naszego wspólnego rozwoju – dodaje Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Współpraca TOTALbet z FEN MMA przyniesie kibicom same korzyści. Bukmacher zorganizuje konkurs, w którym do wygrania będą bilety na galę, oraz przygotuje specjalną promocję dla kibiców MMA. 

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera TOTALbet, przeczytaj opinie o TOTALbet lub przejdź na stronę TOTALbet i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w TOTALbet

Skomentuj aktualność Mocne uderzenie - TOTALbet z FEN MMA

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 5/5 | 3 głosy
Powiększ pole
TOTALbet baner
TOTALbet baner