Nagroda bukmacherska „Najlepsze Kursy” dla forBET

Ocena 4/5 | 2 głosy

W dniu 11 marca 2019 roku branżowy serwis internetowy legalnibukmacherzy.pl ogłosił wyniki Nagród Bukmacherskich za rok 2018.

Uwzględnione zostały jedynie legalnie działające firmy posiadające licencję na organizację zakładów wzajemnych. Klasyfikacja prowadzona była w kilku obszarach działalności zakładów bukmacherskich. Kategorie to m.in. „Najlepszy bukmacher”, „Najlepsza Aplikacja Mobilna”, „Najlepszy Bukmacher LIVE”, „Najlepszy Marketing”, czy „Najlepszy Affiliate Manager”.

Oczywiście zawsze miło, gdy ktoś wyróżnia zaangażowanie firmy i docenia jej starania. Natomiast żadna z powyższych kategorii nie mówi tak wiele i nie znaczy tak wiele dla każdego gracza jak nagroda:

„Najlepsze Kursy"

Całkiem niedawno branżowy magazyn E-Play wyróżnił forBET jako bukmachera z najniższą marżą na topowe ligi piłkarskie, ale również NBA czy NHL. Oba wyróżnienia są potwierdzeniem długofalowej polityki firmy, której wynikiem są najwyższe wygrane na Waszych kuponach spośród całej branży bukmacherskiej na polskim rynku!

Obiecujemy, że w bieżącym roku z pewnością nie spoczniemy na laurach i będziecie mogli dalej grać na forBET z najlepszymi kursami na rynku, bez konieczności porównywania i śledzenia konkurencji.

Jeśli jeszcze wahasz się gdzie uzyskać najbardziej wymierne korzyści z zagranych kuponów to nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się, zgarniając przy okazji bonus od trzech pierwszych depozytów!

Najwyższe wygrane tylko w forBET!

Nagroda dla forBET

źródło: informacja od bukmachera

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Portal Bukmacherski Spryciarz.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera forBET, przeczytaj opinie o forBET lub przejdź na stronę forBET i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w forBET

Skomentuj aktualność Nagroda bukmacherska „Najlepsze Kursy” dla forBET

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 4/5 | 2 głosy
Powiększ pole