Nowe zasady rejestracji w Totolotku

Ocena 0/5 | 0 głosów

Szukasz legalnego bukmachera, gdzie szybko założysz konto? Totolotek od kilku dni wprowadził nowe zasady rejestracji, które przyśpieszają czynności związane z założeniem konta.

Legalni bukmacherzy praktykują model, w którym gracz rejestrując konto od razu musi podać pełne dane osobowe, PESEL, numer konta bankowego, a wszystko musi potwierdzić przesłaniem skanu/zdjęcia dokumentu tożsamości. Cała procedura jest dość żmudna, biorąc pod uwagę, że u zagranicznych bukmacherów jest ona znacznie prostsza (nie ma konieczności podawania wszystkich danych od razu). Totolotek poszedł po rozum do głowy i zmodyfikował proces rejestracji.

Masz wątpliwości jak poprawnie otworzyć konto w Totolotku? Przeczytaj nasz poradnik Totolotek rejestracja - dowiesz się w nim wszystkiego czego potrzebujesz.

Od teraz nowi gracze rejestrując konto w Totolotku nie muszą od razu przedkładać dokumentu tożsamości. To powoduje, że na początku przygody z bukmacherem zamiast skupiać się na "papierkowej pracy" można przejść do meritum, czyli odbioru bonusu i obstawiania zakładów. Skan/zdjęcie dowodu osobistego można podesłać później w etapie weryfikacji konta, tak jak to bywa u zagranicznych bukmacherów, czyli przy okazji pierwszej wypłaty lub w momencie, gdy saldo na koncie wyniesie ponad 5000 PLN.

Nowy model rejestracji działa na komputerach, a z czasem ma zostać wprowadzony także do mobilnej aplikacji.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , Expert.
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Ta aktualność dotyczy bukmachera Totolotek, przeczytaj opinie o Totolotek lub przejdź na stronę Totolotek i obstawiaj zakłady.

Zarejestruj się w Totolotek


Skomentuj aktualność Nowe zasady rejestracji w Totolotku

Masz pytania do tego wpisu? Skorzystałeś z bonusu lub dowiedziałeś się czegoś ciekawego? Masz uwagi? Napisz, poprawimy.
Podobał się aktualność? Wystaw ocenę i daj nam feedback. Podziel się linkiem ze znajomym.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń aktualność

Ocena 0/5 | 0 głosów
Powiększ pole
Totolotek baner
Totolotek baner